Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Nie polecam , czesalam sie w Sylwestra , jestem przyjezdna i niestety zero...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Ewelina - opinia Bardzo profesjonalne podejście stylistka doradziła mi inna koloryzacje niż...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Otrzymałam zaproszenie od męża na rocznice ślubu do Centrum Pięknego Ciała na...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

bobkowska89 - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie będę tutaj wracała. Pierwszy raz po wyjściu od fryzjera byłam...
~bobkowska89
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty J Jestem stałą klientką od paru lat Gabinet na bardzo wysokim poziomie ....
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam masaże! Chodzę do Pani Oli już od trzech miesięcy i widać, że...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Oliwia - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona metamorfozą , którą wyczarowała mi Pani Beata z moich...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Salon warty odwiedzenia i gwarancja zadowoleni:). Fryzjerka Pani Beata...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

usługa fryzjerska wątek zamknięty szukałyśmy z koleżanką dobrej usługi fryzjerskiej w Sopocie-udało się w...
~klienta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi fryzjerskie u pani Beaty. Potrafi dokonać cudu z włosami....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

masaż sportowy wątek zamknięty Byłam wczoraj na masażu sportowym i ...brak słów. Naprawdę jeden z lepszych...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

masaż sportowy wątek zamknięty Skorzystałem z masażu sportowego: Wykonany profesjonalnie, dokładnie i z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Fantastycznie! wątek zamknięty Polecam każdemu, usługi kosmetyczne u Pani Karoliny, prawdziwa...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Najlepszy salon fryzjerski w sopocie wątek zamknięty Uważam że jest to najlepszy salon fryzjerski nie tylko w Sopocie ale i w...
~Nikola Machulska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Mistrzyni wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z usług p.Moniki jest moja mistrzynią pod każdym...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

SUPER!!! wątek zamknięty Polecam wszystko super i przystępne ceny! Zarówno zabiegi kosmetyczne,...
~Baśia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Najlepsi wątek zamknięty Najlepszy salon w Trójmieście, wysoka jakość w obsłudze klienta,...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Super nowoczesny salon wątek zamknięty Rewelacja na przywitanie przepyszna kawka latte .Wystroj salonu na wysokim...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Salon poleciła mi moja przyjaciółka . Wystrój salonu zrobił na mnie ogromne...
~Krystyna Jankowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna konsultacja. Zabieg mikrodermabrazji wykonany...
~lola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

53

wątków

do góry