Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna - opinia Pani Elżbieta jest wspaniała, profesjonalna, życzliwa i bardzo zaangażowana....
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 grudnia 2022

Agnieszka - opinia Przed pierwszą sesją terapeutyczną zastanawiałam się: Jak to będzie? Czy będę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 grudnia 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Jest to mój pierwszy psycholog w życiu i idealnie się dopasowałyśmy :) Pani...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta jest wspaniałą,ciepłą,życzliwą profesjonalistką ,zaangażowaną w...
~Maja
-

dodano: 16 czerwca 2021

jarekm - opinia wątek zamknięty Dobrze, że trafiłem do pani Elżbiety. Dziękuję
~jarekm
-

dodano: 10 maja 2021

Renata - opinia wątek zamknięty Za sobą mam już kilka wizyt w gabinecie. Pani Ela bardzo pomogła mi w...
~Renata
-

dodano: 1 lutego 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Od niedawna korzystam z pomocy psychologa, ale jeżeli chodzi o wybór, to...
~Marcin
-

dodano: 16 grudnia 2020

Aldona - opinia wątek zamknięty Po kilku wizytach w gabinecie Pani Eli Krzyżaniak mam bardzo pozytywne...
~Aldona
-

dodano: 15 grudnia 2020

Mariola - opinia wątek zamknięty Korzystamy z porad Pani Eli Krzyżaniak w ramach terapii rodzinnej. Polecam....
~Mariola
-

dodano: 6 grudnia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Jestem po pierwszej wizycie u Pani psycholog - Elżbiety Krzyżaniak. Bardzo...
~Robert
-

dodano: 5 grudnia 2020

Aldona Ł. - opinia wątek zamknięty Terapię u Pani Eli zaczęłam kilka miesięcy temu. Na pierwsze spotkanie...
~Aldona Ł.
-

dodano: 1 grudnia 2020

ARTUR - opinia wątek zamknięty Szukałem psychologa przez internet. I tak trafiłem do gabinetu "centrum...
~ARTUR
-

dodano: 30 listopada 2020

Elwira S. - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam gabinet Pani Eli Krzyżanowskiej wszystkim, którzy...
~Elwira S.
-

dodano: 27 listopada 2020

Beti - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam bardzo konkretna osoba
~Beti
-

dodano: 26 listopada 2020

Anita - opinia wątek zamknięty Mam miłe wspomienia z uczestnictwa w szkoleniu, jakie organizowała Pani Ela....
~Anita
-

dodano: 25 listopada 2020

Tosia - opinia wątek zamknięty Od kiedy w mojej rodzinie pojawiły się problemy z moim mężem , zaczęłam...
~Tosia
-

dodano: 24 listopada 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Po trzykrotnej wizycie w gabinecie pani Eli podjęłam decyzję o dalszym...
~Alicja
-

dodano: 24 listopada 2020

Radek - opinia wątek zamknięty Mogę każdemu polecić gabinet pani Elżbiety Krzyżaniak. Jest to bardzo dobry...
~Radek
-

dodano: 21 listopada 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością polecam Gabinet Rozwoju i Pozytywnej Zmiany Elżbiety...
~Beata
-

dodano: 15 listopada 2020

Marzka - opinia wątek zamknięty W gabinecie byłam już cztery razy i nadal będę uczęszczać. Spokojnie mogę go...
~Marzka
-

dodano: 14 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry