Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ARTUR - opinia wątek zamknięty Szukałem psychologa przez internet. I tak trafiłem do gabinetu "centrum...
~ARTUR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Elwira S. - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam gabinet Pani Eli Krzyżanowskiej wszystkim, którzy...
~Elwira S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Beti - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam bardzo konkretna osoba
~Beti
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Anita - opinia wątek zamknięty Mam miłe wspomienia z uczestnictwa w szkoleniu, jakie organizowała Pani Ela....
~Anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Tosia - opinia wątek zamknięty Od kiedy w mojej rodzinie pojawiły się problemy z moim mężem , zaczęłam...
~Tosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Po trzykrotnej wizycie w gabinecie pani Eli podjęłam decyzję o dalszym...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Radek - opinia wątek zamknięty Mogę każdemu polecić gabinet pani Elżbiety Krzyżaniak. Jest to bardzo dobry...
~Radek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością polecam Gabinet Rozwoju i Pozytywnej Zmiany Elżbiety...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 listopada 2020

Marzka - opinia wątek zamknięty W gabinecie byłam już cztery razy i nadal będę uczęszczać. Spokojnie mogę go...
~Marzka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 listopada 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Z Elą przeszedłem cały proces coachingowy i przyznam, że była to dobra...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 listopada 2020

Malika - opinia wątek zamknięty Pani psycholog Elżbieta Krzyżaniak jest zawsze bardzo miła i konkretna....
~Malika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 listopada 2020

Deni - opinia wątek zamknięty Kiedy było mi trudno utrzymać normalne relacje z innymi ludźmi i chciałam...
~Deni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 listopada 2020

SiT - opinia wątek zamknięty Razem z mężem bierzemy udział w mediacji przez Skype,a. W bieżącej sytuacji...
~SiT
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Artur, Monika - opinia wątek zamknięty Jeżeli ktoś szuka psychologa, który poprowadzi mediacje rodzinne, to polecam....
~Artur, Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

A.N. Karolak - opinia wątek zamknięty Kiedy rok temu nasze małżeństwo stanęło na krawędzi , postanowiliśmy...
~A.N. Karolak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Jagoda / Wejherowo - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta Krzyżaniak to wspaniały psycholog o ogromnej wiedzy, Dobry...
~Jagoda / Wejherowo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Śliwki - opinia wątek zamknięty W gabinecie Pani Elżbiety spotkaliśmy się z najbardziej fachową i skuteczną...
~Śliwki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Pola - opinia wątek zamknięty Pani Ela to wspaniały specjalista Korzystam z usług pani Eli od wielu lat....
~Pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem klientką p. Eli od pół roku. Bardzo mi pomaga w rozwiązywaniu...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

MARKO - opinia wątek zamknięty Korzystam od pół roku z wiedzy i doświadczenia Pani Elżbiety. Pomimo tego, że...
~MARKO
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry