Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkolenia Wysoki poziom i przystępność cen
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Bardzo trafione ukierunkowanie mnie we właściwą stronę mojej kariery
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Marianna - opinia wątek zamknięty Udane mediacje i wielka pomoc Pani Elżbiety dla naszej rodziny
~Marianna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Artur - opinia wątek zamknięty W kwietniu ubiegłego roku znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji finansowej...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Marzenka L. - opinia wątek zamknięty O pani Elżbiecie mogę wyrazić się tylko w samych superlatywach. Przemiły...
~Marzenka L.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Zenobia - opinia wątek zamknięty Fantastyczna osoba, bardzo pomocna.
~Zenobia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta doskonale poprowadziła moje zmagania z firmą i pracownikami. Po...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Joanna Wolańska - opinia wątek zamknięty Jestem pewna że jestem w dobrych rękach. Pani Ela to bardzo ciepła osoba a...
~Joanna Wolańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Grażynka , Jurek - opinia wątek zamknięty Byłam z mężem na czterech sesjach i bardzo jestem zadowolona. Wiem, że...
~Grażynka , Jurek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta potrafi fantastycznie skupić się podczas spotkania. Jej uwaga...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta to zdecydowanie specjalista w swojej dziedzinie, pełen...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Moje problemy ciągną się za mną od wielu lat, dla siebie i dobra moich dzieci...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 października 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo goraca polecam Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany. Nigdy nie sadziłam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Alina - opinia wątek zamknięty Bardzo chciałam podziękować wybitnej Pani Elżbiecie za ogromne zaangażowanie...
~Alina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Pani Ela przedstawiła mi wartościowe techniki relaksacyjne, ktore mam...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

J. - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta jest profesjonalna, przemiła a przede wszystkim spotkania z nią...
~J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta jest osobą przede wszystkim profesjonalną,...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Ela Krzyżaniak jest mądrą, ciepłą i niezwykle profesjonalną psycholog....
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Elżbieta jest wspaniałą, ciepłą, pełną życzliwości, szczerego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

bardzo polecam wątek zamknięty Pani Ela to profesjonalista w każdym calu, oddany pacjentowi ale też...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry