Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - opinia wątek zamknięty Cenne wskazówki i niesamowite podejście Pani Eli pozwoliło mi uporać się z...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

Świetny specjalista wątek zamknięty Pani Ela to prawdziwy fachowiec - dzięki niej moje życie jest lepsze i...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Rozwód wątek zamknięty W Polsce niestety Matka jest preferowana w sądzie, natomiast ja nie wyobrażam...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Z całego serca polecam wątek zamknięty Nawet nie jestem w stanie opisać jak spotkanie z panią Elą wpłynęło na moje...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Jestem wdzieczna... wątek zamknięty Jestem wdzięczna losowi/Bogu, że spotkałam panią Elę. Zanim się poznałyśmy...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

SKUTECZNA, a nawet bardzo wątek zamknięty Pani Ela jest osobą otwartą i empatyczną. Potrafi skutecznie pomóc znaleźć...
~Kasia Leman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Dla wszystkich w kryzysie, w potrzebie...pod każdym względem Polecam !
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Wspaniała porada! Dzięki pani stanęłam na nogi i zyskałam mnóstwo pozytywnej...
~M3
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Najlepszy terapeuta jakiego poznałem wątek zamknięty W swoim życiu poznałem lepiej lub gorzej chyba 7-8 terapeutów. Pani Ela jest...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Zanim trafiłam do gabinetu Pani Eli ,byłam u dwóch innych psychologów. Jednak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

WARTO!!! wątek zamknięty Do Centrum trafiłam za namową przyjaciółki.W miłej i ciepłej atmosferze...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry