Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
RÓWNIEŻ POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Pani dr Rutkowska sprawnie usunęła moją...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

Polecam-profesjonalizm wątek zamknięty Ja tez miałam usuwaną ósemkę u dr Rutkowskiej- 100% satysfacji. Nie...
~ola_h
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Polecam !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Jeżeli ktoś ma zęba do...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

meg - opinia wątek zamknięty Wszystko super!! polecam ten gabinet!
~meg
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 października 2008

Rewelacja! wątek zamknięty Ceny może nie są najniższe, ale za to ta obsługa... aż kipi serdecznością!!!...
~suszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2008

Polecam wątek zamknięty Obsługa fachowa, miła i bezstresowa. Chyba więcej nie trzeba wymagać od...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

SUPER GABINET DLA TYCH CO SIĘ BARDZO BOJĄ POLECAM ! wątek zamknięty POLECAM TEN GABINET ,zwłaszcza osobom które boją się bólu,stomatologa itd.NIC...
~Wdzięczna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 listopada 2007

To jest Centrum z prawdziwego zdarzenia!!! wątek zamknięty Polecam! Podejście do pacjentów jest miłe i sympatyczne a ceny niewygórowane!...
~halny
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

m - opinia wątek zamknięty bardzo nie miła obługa w recepcji. Pani wręcz krzyczała a potem się szybko...
~m
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką Gdańskiego Centrum Stomatologicznego i jestem...
~Wdzięczna pacjentka!!
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Polecam zwłaszcza Panią Doktor Julitę Barwińską, to uczciwy i bardzo dobry...
~wierny pacjent
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

nie polecam wątek zamknięty Po ostatnich dwóch wizytach w CS postanowiłam zmienić dentystę. Pierwszy...
~zniesmaczona ;-)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Nie polecam! wątek zamknięty Leczyłam zęby w centrum w ubiegłym roku.Teraz okazało się,że pod każdym...
~Asia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry