Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MzgvArjhXxCdNs - ocena XLGmKZapsjHIdobt
~MzgvArjhXxCdNs
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Mieczyslaw - opinia wątek zamknięty Wspaniala kadra, jakość prowadzenia na najwyższym poziomie polecam
~Mieczyslaw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Radek - opinia wątek zamknięty Najlepsze centrum do trenowania! Polecam trenera Marcina, który m rewelacyjną...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Najlepsze korty tenisowe w Gdańsku! Przy kortach otwartych na Uphagena...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

Nauka tenisa wątek zamknięty Uczę się w Don Balonie od kilku miesięcy, sama widzę różnice w jakości mojej...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Dzięki Don Balon! wątek zamknięty Jestem z tych niechwalących, szczególnie, kiedy mnie ktoś zmusza do wysiłku...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Don balon wątek zamknięty Polecam Trenerów, lekcje indywidualne bardzo skuteczne, szybko ponawiają się...
~M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Uwielbiam! wątek zamknięty Gram od dziecka, a ze szkołą tenisa Don Balon jestem związana od wielu lat ze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Świetny obiekt, wspaniali ludzie. Polecam!!
~Katarzyna Lubian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Super szkoła! wątek zamknięty Od kilku lat chodzę na naukę tenisa do Don Balona i szczerze mogę polecić tą...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Aleksander - opinia wątek zamknięty Korty funkcjonują całorocznie. Cenowo jest super – taniej w Gdańsku nie ma....
~Aleksander
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

M. - opinia wątek zamknięty Od bardzo dawna gram w Don Balonie i z czystym sumieniem mogę polecić to...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Izabela - opinia wątek zamknięty Korty dobrze przygotowane do gry oraz położenie klubu w dogodnym miejscu....
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Super trenerzy i atmosfera wątek zamknięty Don Balon to super trenerzy, świetna atmosfera i profesjonalne podejście do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Mega fajne miejsce wątek zamknięty Świetne korty i super atmosfera. Szczerze polecam.
~Michał Peterlejtner
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Sprawdzone od wielu lat wątek zamknięty Obiektem zarządzają młodzi ludzi, ale mający już bagaż doświadczeń...
~Andrzej 60
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Uczeń - opinia wątek zamknięty Dobrze zorganizowana szkółka tenisowa. Małe grupy dobrane wg poziomu....
~Uczeń
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Polecam tą firmę wątek zamknięty Korzystałem z nauki tenisa i byłem bardzo zadowolony. Moim zdaniem mają...
~Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Jestem bardzo zadowolony! Super jakość! wątek zamknięty Moich dwóch synów chodzi na zajęcia do trenera Sebastiana. Jestem bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić to miejsce osobie, która chce nauczyć się grać w...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

34

wątków

do góry