Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
najlepsi wątek zamknięty Najsprawniej działające korty w trójmieście. Przystępne ceny a do tego na...
~KW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Gram w tenisa 3 lata i nie są to pierwsze korty na których trenuje,...
~N.S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Wykwalifikowana i przystępna dla klienta kadra; zajęcia na wszystkich...
~JS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Po 5 latach przerwy w grze, szukałam miejsca w Gdańsku który przywróci mi...
~KB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Półkolonie dla dzieci w Don Balon Gdańsk- zastanów się czy warto. wątek zamknięty Wakacje to szczególny czas, kiedy pracujący rodzice starają sie zapewnić...
~Misialscy
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Polecam Don Balon wątek zamknięty Bardzo fajne Centrum Tenisa! Super ludzie i atmosfera. Maja świetnych...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

dobrze rozwijająca się akademia wątek zamknięty bardzo dobrze prowadzone zajęcia, dużo wykwalifkowanych trenerów z którymi...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Szkoła tenisowa wątek zamknięty Fajna szkoła. Fajni ludzie. Mój syn ( 9 lat) uwielbia trenerów. Zupełnie inne...
~Alex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

świetne korty wątek zamknięty bardzo fajne warunki, czysto, hale nowe. polecam!
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Bardzo fajna szkoła, polecam dzieciom i rodzicom wątek zamknięty sympatyczni ludzie, fajna atmosfera i wysoki poziom nauczania. polecam...
~Irena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Don Balon wątek zamknięty Bardzo ciekawe miejsce do gry w tenisa. Jestem szalenie zadowolony z ekipy...
~AG
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Lekcje indywidualne wątek zamknięty polecam Trenera Marcina przede wszystkim. Najważniejsze to szlifowanie...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Jola - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny, nowopowstaly obiekt. Nowoczesny i zadbany. Bardzo miła...
~Jola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

fajna szkółka tenisowa - zajecia 3-4 osobowe i indywidualne polecam :) wątek zamknięty fajne podejscie. mozna sie duzo nauczyc i pobawic. rozne poziomy zaawansowania.
~Wojtas
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

34

wątków

do góry