Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lena - opinia Sąd skierował mnie na szkolenie Dziecko w rozwodzie- trafiłam do Centrum...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Marta M. - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Pani Magdy G. z problemem radzenia sobie z emocjami. Zyskałam nie...
~Marta M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Fantastyczna opieka, Pani Magda jest bardzo dobrą i ciepłą osobą, pomogła mi...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Trafiłam do P. Magdy w trudnym dla mnie czasie. Od kiedy jeżdżę na spotkania...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Biofeedback wątek zamknięty Super efekty! Dziecko jest po serii treningów z panem Marcinem i bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

psycholog dla dziecka wątek zamknięty Super! Sympatycznie, szybko i skutecznie :) A tak na poważnie, to jestem...
~Marta Pawlicka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

POLECAMY wątek zamknięty Pani dr Magda bardzo pomogła mojej córce . Bardzo miła i fachowa . Od grudnia...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Pierwsza konsultacja psychologiczna wątek zamknięty Jak na razie jestem po pierwszym spotkaniu i na ten moment mogę powiedzieć że...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Polecam Panią Psycholog dr Magdalenę Giers wątek zamknięty Pani dr Magdalena Giers prowadziła terapię mojej córki. Jako rodzic-laik...
~Barbara
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Kurs dla opiekunek przedszkolnych wątek zamknięty Każdemu polecam! Motywacją do kursu była zmiana kwalifikacji zawodowych. Nie...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Miejsce gdzie naprawdę można uzyskac fachową pomoc.polecam
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Diagnoza wątek zamknięty Skorzystaliśmy z diagnozy gotowości szkolnej, bo nie mogliśmy się zdecydować...
~krasulakasiula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

ulotka !!! wątek zamknięty Nie znam Centrum , ale otrzymałam ulotkę do domu i generalnie ubaw po pachy-...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

ok wątek zamknięty Raczej nie jestem typem, który "bawi się" w pisanie opinii, ale tym razem...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Warto :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Do psychologa wybieraliśmy się z dużymi oporami i...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

cos na skupienie ;) wątek zamknięty Polecam fajne zajęcia dla dzieci na koncentracje uwagi w centrum Teraz....
~kama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

REWELACJA wątek zamknięty Gorąco polecam, jestem w 100% zadowolony z usług poradni. Problem, z którym...
~Raf
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Niedawno ukończyłam KURS NAJLEPSZA NIANIA prowadzony przez panią psycholog dr...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

życiowe porady wątek zamknięty Jestem bardzo zadawolona z konsultacji u pani doktor Magdaleny Giers....
~Marta Z.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Rozwijająca Zabawa wątek zamknięty Polecam zajęcia ogólnorozwojowe "Rozwijająca Zabawa". My bylismy na zajęciach...
~Mamuśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry