Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Darios80 - opinia Masakra...wizyta umówiona na konkretną godzinę - na miejscu trzeba było...
~Darios80
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2023

Mieczysław - opinia Profesjonalna i skuteczna pomoc dla zwierzaków. W nowej, nowoczesnej...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Niepoważne podejście do swojej pracy
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Gdy po 3 tygodniach ciężkiej, niezdiagnozowanej choroby psa trafiliśmy do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Magda P - opinia wątek zamknięty 1. Umówione online 3 wizyty z 30 min. opóźnieniem. Na drzwiach info, że...
~Magda P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2021

Bonifacy - opinia wątek zamknięty Zwierzak od niedawna jest już w krainie wiecznych łowów, ale przez ostatnie 2...
~Bonifacy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

lenn - opinia wątek zamknięty Najlepsi, zaangażowani specjaliści, ogromna wiedza i ciągłe dokształcanie,...
~lenn
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Trafiłam z 14 letnim psiakiem do dr Anny Włodarczyk, po diagnozie...
~Aga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Przy profilaktycznej wizycie u...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Najlepszy weterynarz w Trojmiescie wątek zamknięty Nasz piesek trafil do przychodni w stanie krytycznym po zatruciu calego...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Najlepsi w Gdańsku wątek zamknięty Panie z Nordica Vet robią kawał dobrej roboty. Odkąd trafiłam tam z moimi...
~Milena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Weterynarz wątek zamknięty Byłam kilka razy, ale ceny porady ostatecznie mnie odstraszyły. Ceny wyższe...
~Dana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Warto wątek zamknięty Pani doktor Ania prowadzi mojego psa Toffika(szczeniak) 2mce polecam za...
~jgd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Najlepszy Lekarz Weterynarii! wątek zamknięty Do Pani Doktor Ani przyjechałyśmy pierwszy raz prawie rok temu. Wizyty u...
~Basia K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Prowadzenie psa od szczeniaka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług. Pani weterynarz nie raz wyratowała pieska z...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Jakiś czas temu nasz psiak nagle poważnie zachorował. Bardzo nagle i bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Całkowity brak kompetencji wątek zamknięty Podążając naiwnie za fantastycznymi opiniami wybrałam tą klinikę w celu...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Szanowni Państwo! Nordica to profesjonalizm przez duże P! wątek zamknięty Kotkę mam dziką i niekiedy agresywną. Wymagała jednak zabiegu i badań bo nie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Podziękowania wątek zamknięty Wielkie dzięki dla całego personelu przychodni. Za "ludzkie" podejście do...
~Grzegorz M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Wspaniali specjaliści wątek zamknięty Doktor Anna Włodarczyk i Małgorzata Damaszek uratowały życie naszej kotce...
~Marianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry