Widok

Centrum edukacyjne nova- problem z wypisaniem

Chciałabym się wypisać ze szkoły Nova ale mam problem ponieważ każą mi zapłacić 590 zł za jakieś dwa miesiące. Nie wiadomo za co. Zapisałam się tylko do szkoły tej ponieważ chciałam mieć jakiś punkt szkoły gdzie do innej się nie dostanę. Lecz akurat wyszło że się dostałam do innej. Poszłam do sekretariatu do Novej powiedziano mi że muszę taką kwotę zapłacić. Czy miał ktoś taki podobny problem ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpisałaś umowę na której wszystko jest opisane, ja sie nacięłam na tą szkołe i za egzamin musze płacić 250zl, to nie szkoła tylko drugi provident, niech Pani ucieka z niej, zapłacić i czytac umowy!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam!!!!
u mnie było podobnie z tym, że zapisałam się na kierunek 2 letni w Gdańsku. Popiery do szkoly złozylam w maju, a lipcu w zwiazku ze zmiana pracy nie mogłam uczestniczyc w zajeciach wiec złozyłam wypowiedzenie umowy. Wypowiedzenie umowy 3 miesiace wiec we wrzesniu i w pazdzierniku musze byc na zajeciach pod kara 200 zł za brak obecnosci. Dzien przed rozpoczeciem telefon od szanownej pani ze zajecia nie odbeda sie poniewaz kierunek nie otworzył sie. oczywiscie musze zwrocic ulge w wysokosci 570żł jaka rzekomo dostałam na starcie (przypominam szkola darmowa).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest typowe w tej szkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego trzeba płacić za ten egzamin? Nawet kiedy nie ma zamiaru się go zdawać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie złóżcie pozew zbiorowy ! Ta szkoła to pijawka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W umowie jest zapis, że za przerwanie nauki trzeba zapłacić za całe czesne bez promocji! Kwoty idą w tysiącach! Uciekajcie stamtąd!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro w umowie jest taki zapis to z czym macie ludzie problem.Typowy Polak podpisze,a później ma pretensje.Ja jestem zadowolona z tej szkoły i cala umowa jest dla mnie jasna.Pani mi dokładnie w Sekretariacie wszystko wyjaśniła. Zresztą przez takich ludzi cop się zapiszą a po miesiącu chcą rezygnować kierunki się zamykają,a dzięki tej opłacie ja,która chce się uczyć mogę spokojnie kontynuować kształcenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry