Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zadowolona z kursu grafiki komputerowej wątek zamknięty Serdecznie polecam intensywny kurs grafiki komputerowej prowadzony przez Pana...
~Witku
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

Szkoła Policealna wątek zamknięty ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!!! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne w Olsztynie....
~NOVA
24

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Jestem już 2 raz wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki, najpierw skończyłam LO, a teraz chodzę na...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Niekompetencja wątek zamknięty Bardzo się zawiodłam.
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Praktyki szkoły nova gdańsk wątek zamknięty Nova w Gdańsku - zrealizują Tobie tylko 1/3 godzin kursu mówiąc że to i tak...
~słuchacz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Nova szkoła policealna wątek zamknięty Hej chodzę na zajęcia z chłopakiem do novej w Opolu i jestesmy zadowoleni....
Patrycja899
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Poza zmianami w planach to ok wątek zamknięty Jestem zadowolona. To co mi przeszkadzało to zmiana planów - jednak pojawiały...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Jestem zadowolony wątek zamknięty Zdałem egzaminy. Nauczanie spoko. Zastanawiam się nad kolejnym kursem. Sporo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Szkoła spoko. Polecam. To co potrzebowałem to sie nauczyłem. Zastanawiam się...
~Rudy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

asystentka stomatologiczna wątek zamknięty Skończyłam naukę na kierunku asystentka stomatologiczna w szkole policealnej...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Strata czasu na tą szkołę wątek zamknięty Szkoła jest niepoważna , zamknięto 4 semestr przed samym końcem nauki z...
~technikadministracji3
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Wweterynaria wątek zamknięty Zajęcia odwoływane nagminne - o czym kursanci dowiadują się rano w drzwiach....
~weteryniaria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

nie polecam wątek zamknięty strasznie żerują na słuchaczach. połowa zajęć się nie odbywa a połowa jest do...
~Kl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Najgorsza szkoła w Polsce wątek zamknięty Takich szkół jak Nova to ze świeczką szukać. Żerują i utrudniają słuchaczom...
~anonim
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Plusy i minusy wątek zamknięty W tym roku kończyłam LO.Sama szkoła całkiem ok,nauczyciele tez oprócz Pani od...
~Żaba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Czerwona lampka wątek zamknięty Kpina z ludzi, a nie szkoła. Odradzam!
~T.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

BYTOM NOVA CE wątek zamknięty NOVA Centrum Edukacyjne w Radomiu Zaprasza do ZAPISÓW. Nie zwlekaj dołącz do...
~NOVA CENTRUM EDUKACYJNEb
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

totalna bzdura potwierdzanie nieprawdy wątek zamknięty opłata wpisowego,opłata za kazdy miesiąc nauki,warunki fatalane ,brak...
~Maja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

ZAPISY DO SZKOŁY!! wątek zamknięty To już ostatni czas gdzie jeszcze możesz zapisać się do Nas do Szkoły. !!!...
~NOVA CENTRUM EDUKACYJNE
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Centrum edukacyjne nova- problem z wypisaniem wątek zamknięty Chciałabym się wypisać ze szkoły Nova ale mam problem ponieważ każą mi...
marta240494
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry