Widok

Szkoła Policealna

ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!!! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne w Olsztynie. Mamy bogatą ofertę kształcenia. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy nasze promocyjne kierunki:
- Technik administracji 0 zł
- Technik bezpieczeństwa i higieny pracy 0 zł
- Techniki informatyk 0 zł
- Technik usług kosmetycznych 0 zł
- Technik masażysta 0 zł
- Technik elektryk 199 zł/m-c
- Technik logistyk 159 zł/m-c
- Asystent nauczyciela przedszkola 109 zł/m-c
- Instruktor fitness 109 zł/m-c
- Manicurzystka/pedicurzystka 109 zł/m-c
- Specjalista do spraw dietetyki 99 zł/m-c
Zapisujemy również na drugi i trzeci semestr Liceum ogólnokształcącego, Technika informatyka i Technika BHP oraz na trzeci semestr Technika usług kosmetycznych.
Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
lub pod numerem telefonu 89 512 20 22, 796 400 142.
NOVA Centrum Edukacyjne
Plac Jana Pawła II 4
10-102 Olsztyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jeśli ktoś się zastanawia czy to dobra szkoła to ja jak najbardziej daje plus, jest na serio duży wybór kierunków również tych bezpłatnych, szkoła w super lokalizacji, mam dwa kroki do galerii, różnych barów itp (KFC) jak i również blisko na dworzec, poza tym jest dobre połączenie z dworcem, przystanek widać przez okno :) a co do samego nauczania to tez jest spoko, nauczyciele ugodowi i nigdy nie ma z niczym problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak dla mnie lepszy cosinus, pomimo tego że ma chyba mniej kierunków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę do Novej na technika usług kosmetycznych. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Szkoła ma super pracownię, kadra dobrze wykwalifikowana, zajęcia bardzo ciekawe. W sekretariacie bardzo miłe panie, które zawsze pomogą i nie ma najmniejszych problemów jak ma się do załatwienia indywidualne sprawy. Polecam, zwłaszcza że te kierunek darmowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

a jak jest u Was z opłatami? płaci się za coś?
bo wiem że cosinus to darmowy jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakim kierunkiem konkretnie jest Pan zainteresowany?
zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (89) 512 20 22 chętnie odpowiemy na każde pytanie i służymy pomocą w wyborze kierunku odpowiedniego do Pana predyspozycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

również polecam nova, różne opinie słyszałem na temat tej szkoły ale wiadomo każdy gada co chce, zależy kto czego szuka i oczekuje, szkoła pod kątem nauczania jest na pewno bardzo doba, a to chyba najważniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

klaudunia01, Karolinka, Damian mają taki sam adres IP. Opinie fake-owe. Pozdrawiamy dział marketingu Nova :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

się znalazł informatyk;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesuje mnie kierunek technik ochrony osób i mienia. W cosinusie w ramach kierunku jest m.in kurs samoobrony i strzelania, więc oferta wydaje mi się być ciekawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajna opcje te kursy, ja akurat może nie do końca interesuję się takimi kierunkami, jestem na techniku usług kosmetycznych w novej i tu w ramach technikum też mieliśmy darmowe kursy, Pani która powadzi nasze zajęcia ma swój własny salon i ona nam wszytko zorganizowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak, tyle że w Cosinusie kierunek ten jest bezpłatny i za nic nie płacisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisy już wystartowały ! Zapraszamy na nabór jesienny !

Serdecznie zapraszamy, mnóstwo bezpłatnych kierunków !
Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie !

Zapraszamy Nova Centrum Edukacyjne !

ul. Widok 8
00-023 Warszawa
(22) 594-24-94
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OSTATNIE DNI NABORU!!!
Ostatnie miejsca w grupie! Zajęcia już 23 września! Zapraszamy na darmowe kierunki:
- technik administracji,
- technik informatyk,
- technik usług kosmetycznyh
- technik masażysta
Polecamy również:
- technik elektryk
- technik logistyk
- asystent nauczyciela przedszkola
- instruktor fitness
- manicurzystka/pedicurzystka
- specjalista do spraw dietetyki
NIE CZEKAJ - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ
Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn
tel. 89 512 20 22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZAPRASZAMY!

DUŻO DARMOWYCH KIERUNKÓW!
Podnoś swoje kwalifikacje zawodowe oraz ciesz się z korzyści posiadania statusu słuchacza!
ZNIŻKI U PARTNERÓW! ZNIŻKI NA PRZEJADY PKP I MPK! Zaświadczenia m.in do pracodawcy!

Nabór trwa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem szkoły to mogę polecić Novą , nie mam większych zastrzeżeń, własnie w czerwcu ukończyłam asystenta nauczyciela przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

również polem, właśnie udało mi się dopisać do grupy mimo że już jeden zjazd się odbył, Panie w sekretariacie przemiłe, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z tego co się orientuje w Cosinusie też jeszcze przyjmą Cię bez problemu bo prowadzą rekrutację i łaski nie robią :) no i przede wszystkim - nic nie płacisz tam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy.

Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW!

Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu Blue Education przy ul. Szewskiej 5 tel 535400556. Czekamy właśnie na Ciebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja teraz się zapisałam do novej na grafika komputerowego, to akurat płatny kierunek ale zawsze chciałam akurat to. No i coś innego niż w tych wszystkich szkołach. zaświadczenie też dostałam jak potrzebowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ja słyszałam że dochodzą do tego jakieś dodatkowe opłaty?
Dlatego ja wolałabym wybrać jednak szkołę gdzie nie mam ukrytych opłat tak jak np w Cosinusie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zanim zdecydujemy się na jakiś kierunek w szkole policealnej to należy sprawdzić czy dany kierunek jest płatny czy bezpłatny. Nie wydaje mi się, żeby jakieś firmie zależało na tym żeby świadomie wprowadzać w błąd przyszłych kursantów. W biznesie jest taka zasada, że zadowolony klient pochwali firmę pięciu osobom, a nie zadowolony przekaże złą opinie dwudziestu pięciu osobom. Żadnej więc firmie nie zależy na czarnym PR.
Ostatnio szukając kierunku kształcenia dla syna znalazłam na stronie Żaka taki ciekawy wpis: zak.edu .pl/aktualnosci/8203-obecne-trendy-na-rynku-pracy-----jak-sie-ksztalcic--zeby-znalezc-prace-
może komuś zawarte tam informację się przydadzą i kogoś zainspirują do znalezienia zawody odpowiedniego dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Cosinusie w Olsztynie skończyłam Kosmetykę teraz ide na Masażyste , obydwa kierunki za darmo, dużo plusów i fajny poziom nauczania w tej szkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego właśnie na wybrałem Cosinus, wszystko za darmo, bez żadnych ukrytych opłat, szkoła dobrze wyposażona no i nauczyciele z prawdziwego zdarzenia. A do egzaminu przygotowali mnie solidnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tutaj jestem jednak za wyborem szkoły policealnej Cosinus i to ze względu na wysoki poziom jaki reprezentują w zakresie poziomu nauczania już od wielu lat, czego potwierdzeniem na pewno są pozytywne opinie uczniów do którego grona sama należę. Kierunki Medyczne (nie wiem jak inne) naprawdę są prowadzone z dużą dokładnością, zwracaniem uwagi na ważne elementy w szczególności podczas zajęć praktycznych i odpowiednio ukierunkowane na przyszłą pracę zawodową oraz zdobycie kwalifikacji po zdanym egzaminie z OKE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry