Widok

Ceny wszystkiego idą do góry- materiałów, robocizny

Aniołki Temat dostępny też na forum:
Ja obserwuję rynek mieszkaniowy w trójmieście od ok. 2 lat. Kupiłam mieszkanie ok. 1,5 roku temu ale co jakiś czas dalej wchodzę na ogłoszenia żeby sobie pooglądać co się dzieje z cenami. Sytuacja jest taka że ceny cały czas rosną jeszcze 2 lata temu można było natrafić w ogłoszeniach na sensowne mieszkania w ciekawej okolicy w przyzwoitej cenie np. 4 pokojowe mieszkanie z dobrym układem na Przymorzu/Wrzeszczu w nowym budownictwie za ok. 700k.- teraz to bliżej 900k-1 mil. Oczywiście są też ogłoszenia które cały czas wiszą od kilku miesięcy lub nawet tych 2 lat ale to są mieszkania z poważnymi wadami np. lokal użytkowy przerobiony na mieszkanie. Przeróbka średnio udana- standard słaby a w dodatku jedyne okno jest przy drzwiach wejściowych które wychodzą bezpośrednio na plac...a cena jak za normalne mieszkanie.
Ceny wszystkiego idą do góry- materiałów, robocizny, jedzenia. Wielu chce uratować oszczędności przed inflacją i kupuje co się da
Skoro tak dużo ludzi kupuje to znaczy że ich na to stać.

virtual phone system service
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No proszę jak ktoś ślicznie ukradł moją wypowiedź z innego tematu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwidoczniej wypowiedź warta powielenia, ale co z prawami autorskimi? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

gdzie zamówić tanie okna pcv (17 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

do góry