Zostawiłem u nich auto aby zdiagnozowali problem. Po jednym dniu oczekiwania kontaktuje się ktoś ze mną mówiąc, że do wymiany jest tylko jedna tuleja w tylnym zawieszeniu. Oczywiście zgodziłem się na wymianę tej części. Dzień później dzwoni do mnie jakaś Pani, że usługa została wykonana i do zapłaty jest 1100 zł. Pojechałem do nich aby zapytać się o co do diabła chodzi 1100 zł za wymianę jednej tulei ( komplet całego zawieszenia firmy Lamforder to koszt około 700 zł ) Szef na miejscu oznajmił, że wymienił wszystkie tuleje z jednaj strony. Zamówił cały komplet tulei na prawą i lewą stronę z czego te na drugą stronę zostawił w bagażniku. Pytam się po grzyba mi tuleje na drugą stronę " PRZYDADZĄ SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ. Po wszystkim wyliczył komplet części na 400 zł oraz koszt robocizny na 700 zł. Tan człowiek jest nie poważny !!! Nie dość, że wykonał usługę o której nie rozmawialiśmy to jeszcze żąda pieniędzy z kosmosu za wykonaną naprawę. Dodam jeszcze, że na pytanie czy mogę kluczyki od swojego auta aby zobaczyć co zostało zrobione usłyszałem " NIE DOSTANIE PAN KLUCZYKÓW. NAJPIERW CHCE PIENIĄDZE " Omijajcie ten warsztat z daleka !!!