Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelna firma. Korzystałam wielokrotnie. Nie miałam nigdy problemów...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

pomoc drogowa w czasie awarii wątek zamknięty Serdeczne podziękowania za okazaną pomoc podczas awarii w trójmieście....
~Bronek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Miałem kontakt z tym serwisem kilkukrotnie. Niestety za każdym razem coś nie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Konkretna współpraca wątek zamknięty Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa klienta. Oferta przygotowana dla...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam warsztatu, przyjechałam z usterka koła. Nie dosc ze nie naprawili...
~niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Warsztat wiedzy wątek zamknięty Duże doświadczenie, każdą wątpliwość w moim samochodzie mi rozwiali, także...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

ogólna ocena wątek zamknięty Dziwna atmosfera w biurze. Ceny często wzięte z kapelusza (porównując z...
~mirek z gdańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Zaoszczędzone pieniądze wątek zamknięty Gdy przyszła mi wymiana klocków, okazało się że niestety jeden z klocków tarł...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Pracuje w Niemczech przez co robię bardzo dużo kilometrów. Powoduje to że mój...
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Elastyczne godziny wątek zamknięty Podstawowym plusem tej firmy jest dyspozycyjność. Wymienili mi opony nawet o...
~Banny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Auto lśni na błysk wątek zamknięty Oddałem samochód (BMW X6) na korektę lakieru do firmy Auto-Reich. Była to...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Polecam wątek zamknięty Moim zdaniem super warsztat, ceny niewygórowane a obsługa zawsze pomocna i...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

warsztat samochodowy godny mojego polecenia wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego warsztatu. Zawsze kiedy mam problem ze swoim...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Klient części kupuje sam wątek zamknięty Totalnie niemiły i dziwny mechanik ze swoim dziwnym schematem w głowie. W...
~mich
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Wymiana opon Run Flat wątek zamknięty Nadchodzi zima więc czas zmiany opon, udałem się do warsztatu (nie będę...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Chore ceny części i usług - nie polecam wątek zamknięty Ogólnie nie polecam, żeby policzyć 400 złoty za wymianę dwóch wahaczy w Audi...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

disel zapowietrzanie wątek zamknięty moj disel mial problem z odpalaniem, pojechalem do warsztatu gdzie została...
~wlasciciel disla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Od lat korzystam z pomocy państwa Reichów wątek zamknięty Zawsze spotykałem się z życzliwym i fachowym podejściem, niezależnie od...
~Starszy pan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Ceny z kosmosu. Zero profesjonalizmu. wątek zamknięty Zostawiłem u nich auto aby zdiagnozowali problem. Po jednym dniu oczekiwania...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

auto reich naciągacze wątek zamknięty naciągacze i partacze nic nie zrobili odkręcili obudowę rozrządu co zajmuje...
~albert
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry