Widok

Chata Mysliwska "Pod Sokołem"

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z tu zaglądających może mi powiedzieć coś na temat Chaty Myśliwskiej w Straszynie...może macie jakieś informacje, może ktoś z Was był tam na weselu.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny.....żadna z Was nie ma informacji na temat etgo lokalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zaproszona tam na wesele na 20 sierpnia, potem mogę Ci zdać relację. Pzrd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o...to super, tylko nie zapomnij!!!!!!!!!!!!!!!!! Pleaseeeeeeeeeeeee. ;@))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zapomnę, to mi przypomnij. Bo ktoś mnie prosił o opinię o Melisie, ktoś chciał wiedzieć o zakupach na giełdzie kwiatowej, ale nie pamiętam kto..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej czy już ktoś wie jak jest w tej Chacie na weselu? Jakieś opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze jednak ktoś już był na weselu w chacie myśliwskiej"Pod sokołem"?Bardzo mi zalezy,za 2 m-ce mam ślub i jestem poważnie zainteresowana tym miejscem.Prosze o informacje!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam tam dwa lata temu na imprezie zakladowej. Jest sporo miejsca do tanczenia, przechadzania sie, ciekawie tez mozna rozmiescic stoly. Mi sie podobalo, choc wzielabym jeszcze pod uwage Pana Tadeusza w Chwaszczynie - to lokal w podobnym stylu. Co do jedzenia, to bylo niezle, ale wydaje mi sie, ze to zalezy od Twoich wewnetrznych ustalen. Obok jest Hotel Mercury, wiec jest gdzie gosci ewentualnie polozyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!może ktoś zna strone internetowa tej
chaty mysliwskiej?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry