Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Byłem na imprezie firmowej w zeszłym roku. Ładny wystrój, bardzo dobre...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Wesele sierpień 2011 wątek zamknięty Jeżeli ktoś planuje wesele to jest to jedno z najlepszych miejsc do tego typu...
~Iza i Marcin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

debi90 - opinia wątek zamknięty Byłam na przyjęciu z okazji dnia budowlańca tzw, ,dzika'', i było super.
~debi90
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

CHATA MYSLIWSKA- NIE POLECAM wątek zamknięty Bylam tam na imprezie firmowej- mam porownanie z innymi tego typu lokalami....
~opinia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabawy w Chacie Mysliwskiej , jest naprawdę...
~nadia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

klimatyczne miejsce wątek zamknięty Chata Pod Sokołem to idealne miejsce na organizację imprez firmowych i wesel,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Ela - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Byłam w Chacie Pod Sokołem na Andrzejkach i było bardzo...
~Ela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Polecam wątek zamknięty Impreza andrzejkowa była bardzo udana :) Jedzenie było bardzo dobre. Co do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Było super!!! wątek zamknięty Co roku ze znajomymi odwiedzamy chatę na andrzejki i nigdy nie byliśmy na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

NIe polecam !!! wątek zamknięty Byłam w tej "chacie" na imprezie andrzejkowej i niestety była to najgorsza...
~Hanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

kiepsko wątek zamknięty impreza Andrzejkowa - jedzenie beznadziejne i wydzielone porcje, obsługa taka...
~mf
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Super wątek zamknięty Wszystkim planujacym wesele polecam ten lokal. Jestem swiezo po swoim weselu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry