Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie nie nie wątek zamknięty zamawiając jedzenie(nie pizze) w pon o godzinie ok 16...czekać można prawie...
~RaV
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Najlepsza restauracja na świecie :) wątek zamknięty Może okres jest oczekiwań na dania długi, ale dlatego, że wszystko robią na...
~Sheli
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

ohydna pizza mafijna!!! wątek zamknięty nie polecam! jest ohydna! ocieka tłuszczem tak, że podczas jedzenia cieknie...
~j.k.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Magda - opinia wątek zamknięty Byłam dziś na rodzinnym obiadku w Chatce. Z czystym sumieniem mogę polecić...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

Slabo wątek zamknięty Porcje male, oszczedzaja na skladnikach, bardzo dlugi czas oczekiwania na...
~Adi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Absolutna rewelacja! wątek zamknięty To pierwsza nasza próba jedzonka z tego lokalu (na Chełmie panuje spora...
~Aga&Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Miła obsługa, dobre i różnorodne jedzenie i przystepne ceny sprawiają że...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

miła obsługa, pyszne jedzenie wątek zamknięty Z racji tego, że jestem stałą klientką w końcu muszę wystawić komentarz! Dla...
~stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

izabela - opinia wątek zamknięty Bardzo brzydki wystrój , a właściwie to brak wystroju . Obsługa z naciąganym...
~izabela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Odradzam ,omijajcie szkoda pieniążków wątek zamknięty Dziś skorzystałam z usługi zamówiliśy pizzę i obiad.Niestety jakość tych...
~mała
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

polecam wątek zamknięty ogolnie jest ok, wystroj nie zacheca, ale co zrobic? Glowna salka ok, maja...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Agata - opinia wątek zamknięty Dziś wraz ze znajomymi zamówiliśmy dużą pizze.Pizza ogólnie nie zachwyciła...
~Agata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

POLECAM ,ALE............ wątek zamknięty WYBRAŁAM TEN LOKAL NA UROCZYSTOŚĆ RODZINNĄ.JEDZENIE SMACZNE,OBSŁUGA MIŁA...
~OLA
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Do Chatki wybraliśmy się po dłuuugim czasie. Kiedyś byliśmy tu stałymi...
~Ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

!!!!!NIE POLECAM NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE!!!!! wątek zamknięty ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE. NIEDAWNO KORZYSTALIŚMY Z...
~GOŚĆ
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Sympatycznie wątek zamknięty Byłem z dziewczyną ostatnio w tej restauracyjce powiem że naprawde fajne...
~Czarek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2011

Zostałem oszukany, nie polecam. wątek zamknięty Witam, korzystałem z usług Chatki kilkakrotnie, zawsze w lokalu. Mimo że ani...
~Wojtek Brzęk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2011

ola - opinia wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre no ale obsługa fatalna nie polecam na większe imprezy
~ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Miło i z klimatem... wątek zamknięty Od czasu do czasu bywam ze znajomymi w zacisznej i sympatycznej Chatce i...
~DAWID
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

suuuper!!! wątek zamknięty czesto tam chodze z mezem i zawsze bylismy zadowoleni zarowno z obslugi jak i...
~doris
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

63

wątków

do góry