Widok

Chcę kupić feromony

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w biznesie. Czy ktoś mial takie doświadczenia? .Nie jestem osobą niesmiałą jednakże mam specyficzną pracę...gdzie liczy sie pewność siebie...jestem handlowcem,prezenterem prowadzę pokazy handlowe...spotykam na swej drodze zawodowej i prywatnej dużo nieznanych osób.

No i właśnie od czego zacząć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam wypróbować sobie kilka rodzajów, na początku mniejsze dawki każdego kolejnego feromonu tak aby dopasować je do skóry. Nie polecam natomiast robić mixów bo to dopiero na potem, na początek warto próbować same.A i lepsze są mniejsze dawki bo przedawkowanie jest również kiepskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak myślałem, jak na razie zamówiłem sobie love desire jak również pheromone essence, Od jutra albo od dzisiaj zaczynam. Bo powinny dzisiaj przyjść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love desire niebieskie czy premium?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te tańsze, nie chciałem na razie wywalać tyle kasy na feromony. jak się sprawdzą to może kupić te premium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po grochowce masz za darmo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, bo miałem i jedne i drugie i moim zdaniem premium lepsze. Po pierwsze większą zawartość feromonów. Po drugie po prostu sam zapach jest ładniejszy moim zdaniem oraz dluzej się trzymają na ciele. No ale te niebieskie w sumie również są ok. I jedne i drugie dodają pewności siebie w kontaktach z innymi. Napisz jak podzielają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poprostu nie myj genitaliów. Po jakimś czasie efekt zaskoczy ciebie samego. Nie opędzisz się od samic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

... i much
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello, visit our online shop https://www.link.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze dodac do tego jakas ladną, zmysłowa bielizne? :) na facetów takie cos dziala, oni lubią sobie popatrzec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja wlasnie mysle o zakupie jakiegoś ladnego stroju erotycznego, ale totalnie mie wiem skąd moge zamowic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Superlove.pl :) moj ulubiony sklep z bielizną erotyczną :) wejdz sobie i sama zobacz, cudowne wdzianka mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love desire ( dwie wersje chociaż proponowałbym zacząć na początku od tej tańszej zęby zobaczyć czy Ci zapach będzie pasował). Ewentualnie sexual attraction. Niezłe są też the edge chociaż trochę drogie tak wić na razie bym ich nie kupował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko to przetestowałeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, właśnie love desire sprawdzily się najlepiej.Wcześniej używałem kilku innych mniej skutecznych zapachów, ale nie bedę już o nich pisał. Jak na razie nie zamierzam się na nich innego niż Love Desire przerzucać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

walnij sobie w testosteron. Odkąd biorę niebieskiego byka - Prosent 600 laski kleją się jak nigdy wcześniej. Chyba muszą mieć jakiś ukryty zmysł. A jak już dojdzie do seksu jeszcze się taka nie znalazła co by powiedziała że jej nie zadowoliłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znam te tabletki potwierdzam. Znaczna różnica w atencji jak biorę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak łączycie feromony to używacie ich tyle samo czy może zmniejszacie dawki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba zmniejszyć dawkę. Już kolega tutaj napisał, że użyte w nadmiernej ilości mogą powodować efekt odwrotny (oczywiście jeśli są to prawdziwe feromony a nie jakieś szajsy z allegro za kilka złotych). Wyjątkiem jest jeśli łączysz taki pheromone essence ale nie z feromonami ale ze standardowymi perfumami. Wtedy możesz użyć normalną ilość. I tą ilość to sam musisz sobie wyznaczyć. Sam używam jedną kroplę, chociaż w internecie pisali że można używać 2-3. Zauważyłem, że jednak kropla wystarczy aby było działanie. Przynajmniej tak jest w przypadku pheromone essence.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i pytanie jak tutaj dopasować dawkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam musisz sprawdzić. Na kazdym działają troche inaczej jednak moim zdaniem najlepiej testować na pocztku mniejsze dawki niż od razu działać z grubej rury. i od razu lać na siebie duże ilości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka moich doświadczeń;
Love Desire - niezłe chociaż nie używam i raczej nie kupię bo zapach mi nie odpowiada. Wersja premium również mnie ne ciągnie
pheromone essence - ogólnie super, działanie jest, przyciagają wyraxnie laski. Dodaktowo nie pachną co mi odpowiada.
sesual attraction - przyzwoite, niedrogie tak wiec jeśli nie używaliście feromonow to warto jest sobie kupić
btb - nie polecam. dzialania praktycznie brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przetestowałem w życiu kilka zapachów. Moje typy to:

1. Prada - Luna Rossa Carbon
2. Kenzo - L'Eau par Kenzo Pour Homme

To takie w ciemno można brać.
Love Desire też miałem i też uważam, że to jest obowiązkowa pozycja. Stosunek ceny do jakości prezentuje się w tym przypadku bardzo dobrze. Zapach o miłej aparycji, może się podobać i się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

do góry