Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panem Konradem to czysta przyjemność. Lepiej nie mogłam trafić...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Pana Konrada. Podszedł z sercem do tematu...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Pan Konrad stworzył mi bardzo czytelna stronę internetową i nauczył jej...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Filip Pradella - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Konradem! Świetny fachowiec od wdrożeń e-commerce....
~Filip Pradella
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Pan Konrad wprowadził mnie w tajniki obsługi sklepu internetowego, objaśnia w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Rafał eR - opinia wątek zamknięty Świetna współpraca, fachowe działania i kreatywne podejście do tematu!...
~Rafał eR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Anna M - opinia wątek zamknięty Wsparcie w zakresie wykonania dla mnie strony internetowej oraz wiedza, jaką...
~Anna M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Michał Kowalkowski - opinia wątek zamknięty Polecam, Pan Konrad zna się na swojej pracy. Rzetelnie i rzeczowo podchodzi...
~Michał Kowalkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Konradem ,to fachowiec .Dobrze zna się na tematyce...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jeżeli nie wiesz jak TO się robi - Oni wiedzą i oto chodzi.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry