Polecam Państwu Firmę Your Finance Pana Karola Dzięcielskiego. Korzystałam z pomocy Pana Karola w związku z pozyskaniem kredytu hipotecznego na zakup nowego mieszkania. Moja sprawa kwalifikowała się do trudnych głównie z uwagi na mój wiek i bardzo wąską ofertę bankową dla takiej grupy klientów. Wielu z Państwa tego zapewne doświadczyło próbując indywidualnie zgłębić temat w bankach. Pan Karol, polecony mi przez znajomych, pomógł skutecznie w wyszukaniu banku kredytującego, wspólnie ze mną omówił szczegóły oferty kredytowej. Przed podpisaniem przeze mnie dokumentów w banku byłam dobrze zorientowana w całej procedurze. Oceniam również, na podstawie dalszych czynności, które konsultowałam z Panem Karolem, że niezależnie od wiedzy bankowej posiada On dobrą znajomość rynku nieruchomości i związanych z nim przepisów. Pomoc dla mnie oceniłabym nawet szerzej – jako doradztwo finansowe.
Szczególnie, jeżeli Państwo, podobnie jak ja, chcą zrobić jakiś ruch na swojej nieruchomości np. sprzedać coś co już Państwu nie służy i kupić coś nowego dostosowanego do wieku i sytuacji rodzinnej polecam skorzystanie z kompetentnej i rzetelnej Your Finance.