Chejron

Zakłady pogrzebowe Nagrobki

Gdynia, Witomińska 39

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdeczne podziękowania wątek zamknięty Serdecznie chciałam podziękować firmie Chejron za zorganizowanie pogrzebu...
~Karolina P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Świetna organizacja wątek zamknięty Firma Chejron wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem podczas organizacji...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Wielki szacónek wątek zamknięty Macie Państwo naprawdę ciężką racę, na co dzień spotykacie się z ludzkimi...
~Andrzej Niesiołowski
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Niezwykle sprawna i fachowa obsługa, również panowie wyprowadzający, którzy...
~Ryszard
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Dziękuję wątek zamknięty Dziękuję serdecznie w imieniu własnym, oraz całej rodziny za pomoc w...
~Tomasz Babiński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

podziękowania wątek zamknięty W imieniu całej rodziny serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji...
~Agnieszka Wierzbicka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Gorące podziękowania wątek zamknięty W imieniu całej rodziny, serdeczne podziękowania za pomoc oraz obecność z...
~rodzina Matuszewskich
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Poleca wątek zamknięty Dziękujemy za wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej naszego Taty.Na...
~Marcin Kowalewski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Piotr - opinia wątek zamknięty Chciałbym podzielić się opinią,( nie tylko moją, ale także osób...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Odprowadzenie mojego Taty w jego, jak napisano w prasie, Ostatni Niebianski...
~M.W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Godni polecenia wątek zamknięty Właściciele firmy i pracownicy są naprawdę pomocni w tych trudnych dla...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

rewelacyjne pogrzeby wątek zamknięty Zapraszam państa do skorzystania z usług firmy pogrzebowej chejron wszystko...
~ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 marca 2010

piękny pogrzeb wątek zamknięty firma zorganizowała pogrzeb mojej mamy,cała rodzina była pod wielkim...
~Beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

13

wątków

do góry