Widok

Chętni na kosza, boisko szkolne na Tuchomskiej.

Banino Temat dostępny też na forum:
Witam,
zbieram chętnych do gry w kosza na boisku przy szkole na Tuchomskiej. W godzinach 17-18. Gdy będzie cieplej i jaśniej, oczywiście można by grać trochę później. Jeszcze jest dość chłodno ale da się grać, więc zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj kontakt do siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chęć jest, więc dawaj proszę znac na lbemail(tutaj wstawic znak @)mac.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosiłbym o założyciela postu na email asarnowski94@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Niestety serwer Mac odrzuca moje maile. Proszę o kontakt 508-246-426 lub masiov@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jestem chętny ale będę dopiero w kwietniu w pl wiec postaram się wtedy skontaktować :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Przepraszam za brak odpowiedzi z mojej strony. Kontakt dla zainteresowanych 508-246-426 lub mailowo masiov@o2.pl
Godziny nie uległy zmianie, jednak naprzemiennie z koszem biegam, więc trzeba się umawiać. Niestety trzeba będzie też zamieść boisko, już jacyś idioci rozsypali żwir na tartan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki przedzial wieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie nie są określone widełki. Ja mam 28 lat, jeśli komuś to nie przeszkadza to zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok kiedy gracie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Staram się być codziennie w okolicach 17-18. Jak będzie więcej ludzi i dłużej będzie jasno można pomyśleć o zmianie godzin. Jutro pewnie też będę. Narazie nikt jeszcze nie przyszedł więc zapraszam. W razie czego, mój nr podałem już wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety dzisiaj mnie nie będzie. Jeśli ktoś przyjdzie/przyszedł to przepraszam ale nie wyrobiłem się z robotą. W razie czego proszę o kontak 508-246-426 żeby się jakoś ustawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry