Widok

Chętni na promocyjne fotki w STUDIO

Wesele Temat dostępny też na forum:
nowootwarte studio zaprasza na sesje fotograficzne pary chętne udostepnić fotki ze swoich sesji jako materiał pokazowy, cena sesji promocyjna do końca maja br. Zainteresowanych proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka cena takiej sesji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 zł 1 zdjęcie minimum zamówienia 10 szt. cena nie obejmuje albumu, możliwość wyboru i zakupu na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w którym miejscu to studio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Przymorzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o nr. telefonu i o parę szczeguły tego studia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o kontakt mailowy lub podanie swojego adresu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia napisał(a):

> proszę o kontakt mailowy lub podanie swojego adresu
A ja chcę porozmawiać przez telefon a nie przez pocztę e-mail.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
502064949
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malgosiu zrezygnowalas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zobaczyłam to o czym napisali inni to sama bym zrezygnowała - trzeba najpierw coś sobą GOSIU reprezentować, a nie wciskać innym byle co. To co Gosiu pokazujecie na swojej stronie to delikatnie mówiąc lepiej nic nie pokazywać, bo jakość tych zdjęć jest kiepska. Co do ceny sie nie wypowiadam, ale fak jest faktem - Was fotografów pogięło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może by ktoś podał jakiś adres na stronie bo ja tej jakości nie widziałem a może bym był zainteresowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytaj wcześniejsze posty a adres sam znajdziesz - nie jeden oczywiście. strona o której pisałam to http://www.findesiecle.republika.pl/
bo tak wynika z adresu GOSI findesiecle@poczta.onet.pl
Jeżeli taka jakośc cię interesuje to możesz nie szukać dalej, ja jednak radze jeszcze poszperać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my zdecydowaliśmy się na ofertę Gosi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wzięliśmy udział w ofercie promocyjnej i zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami 39 fotek (24 różnych ujęć). Atmosfera w studio była świetna, fotki fajne. Polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry