Szukam jakieś drużyny, której brakuje grajków i poszukują zawodników. Mam 22 lata i najlepiej spisuję się w obronie, ale mogę zagrać praktycznie wszędzie.
00
~Rafał
31.0.33.*
(8 lat temu) 31 maja 2018 o 09:17
Rowniez chetnie dolacze. Jezeli szukacie dalej kogos do gry to jestem zainteresowany, podaje email do kontaktu: roman83@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
jeśli nadal zainteresowany jesteś to możesz do nas dołączyć w następnym sezonie. bo teraz już praktycznie końcówka. Oczywiście najpierw zapraszam na kilka treningów by sprawdzić czy dobrze się układa obu stroną współpraca