Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barbara - opinia wątek zamknięty Pani doktor jest rzeczowa i konkretna, omawia wszelkie powikłania, ale też ma...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią Doktor, to profesjonalny lekarz i ciepły, wspaniały...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serducha Panią Doktor. Po wypadku miałam rozciętą powiekę i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Korekta powiek wątek zamknięty Jestem mega zadowolona z zabiegu korekty powiek górnych u dr Dobaszewskiej !...
~Angela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

korekta powiek górnych wątek zamknięty Zabieg wykonany profesjonalnie w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze...
~Janina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Usunięcie implantów piersi. wątek zamknięty Pani doktor jest wspaniałym fachowcem i człowiekiem.Pomogła mi bardzo.Zabieg...
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Implanty piersi wątek zamknięty Polecam Panią dr Darię z czystym sumieniem. Rozumiała mnie jako kobietę....
~Monika S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Korekcja powiek wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zabiegu korekcji powiek i wycinania znamion. Nie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

very good wątek zamknięty Breast augmentation. I am very satisfied with the result and the service
~masha
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Korekcja powiek górnych wątek zamknięty 24 lutego tego roku robiłam sobie korekcję powiek górnych u dr....
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

dr Daria Dobaczewska - bardzo kompetentna i serdeczna osoba wątek zamknięty Witam. Pani doktor Daria Dobaczewska to wspaniała kobieta! Moja mama była...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

korekcja uszu wątek zamknięty Czysto, pachnąco i sterylnie. Więcej chyba nie potrzeba. Widać, że ktoś...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Kompleksy minely wątek zamknięty Miałem zabieg korekty odstających uszu w lipcu tego roku. Wszystko przebiegło...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

T. - opinia wątek zamknięty Poddałem się zabiegowi korekty uszu z którego rezultatów jestem bardzo...
~T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Rewelacja wątek zamknięty Do Doktor Darii trafiłam po zabiegu wykonanym w innej klinice z kiepskim...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry