Widok

Chłop z Mazur

Witam:)
Są w Trójmieście jakieś baby z Mazur? Jak tak to odezwijcie się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki:)
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda że nie w sobotę jedziesz ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ,że Ty nie w piątek;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzisz :( takie są uroki pracy od pon do sob. ;/
jedź w sobotę, dorzucę Ci 5 zł więcej do paliwka ;p;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na szczescie od pon do piątku ale po 10 h;( a 5 zł to samo otworzenie drzwi kosztuje;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zabiorę się innym razem z Tobą, wydębię jakąś sobotę wolną ;p słuchaj bądź taki miły i chociaż jakieś gołąbki od mojej mamusi przywieź ;p;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem...gołąbki to moje ulubione danie więc nie wiem czy długo poleżą w lodówce:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątpie czy wgl dojadą całe do Gda ; ]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć! wiecie może gdzie można dziś potańczyć, ale przy rockowej muzyce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no jednego zostawię coby dobre wrażenie zrobić może kiedyś tam;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chłopie z Mazur, czy będziesz jechał do Olsztyna 31.10.? Jeżeli tak, napisz proszę na privie, ile mam się dorzucić do benzyny. Siostra na pewno mnie odbierze w Olsztynie.
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo koleżanka wyżej, ja też podbijam ; p pewnie chłop teraz już zamilczy bo wyjdzie na jaw że jeździ Polonezem ;d;d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla wszytskich starczy miejsca pod wielkim dachem..:P
Nie oślepiła mnie jasność jak w słońcu śniegi sybirskie i noc nie omroczy czarniejsza niźli sumienie szatana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby co to ja Chłop z Mazur;)
Nie oślepiła mnie jasność jak w słońcu śniegi sybirskie i noc nie omroczy czarniejsza niźli sumienie szatana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze blade, pomieszkał miesiąc w Gda i już jest nowy nick ;D kozaczy ; ]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tak a za miesiąc operacja plastyczna;P Nick ma dobre pół roku tylko żem zapomnaił:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to powodzi Ci się w tym Trójmieście, jak masz mamonke na operacje plastyczne ;) gumioki, polonez, operacje plastyczne fiu fiu, idź na szpan na Monte Lanssino w Sopotowie ;p;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty tam chadzasz? w gumiokach wpuszczą czy trzeba mieć trzewiki bo jest selekcyja?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tam trzeba mieć jakieś trzewiki i fartuszek ; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto mnie podholuje na warsztat?;D Samochód mi padł;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry