Chłopie z Mazur, czy będziesz jechał do Olsztyna 31.10.? Jeżeli tak, napisz proszę na privie, ile mam się dorzucić do benzyny. Siostra na pewno mnie odbierze w Olsztynie.
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
00
~małaCzarna23
46.113.58.*
(13 lat temu) 14 października 2012 o 19:17
oo koleżanka wyżej, ja też podbijam ; p pewnie chłop teraz już zamilczy bo wyjdzie na jaw że jeździ Polonezem ;d;d
Nie oślepiła mnie jasność jak w słońcu śniegi sybirskie i noc nie omroczy czarniejsza niźli sumienie szatana.
00
~małaCzarna23
46.113.58.*
(13 lat temu) 14 października 2012 o 21:31
o kurcze blade, pomieszkał miesiąc w Gda i już jest nowy nick ;D kozaczy ; ]
00
~Chłop z Mazur
88.156.52.*
(13 lat temu) 15 października 2012 o 04:10
Tak tak a za miesiąc operacja plastyczna;P Nick ma dobre pół roku tylko żem zapomnaił:(
00
~małaCzarna23
46.113.61.*
(13 lat temu) 15 października 2012 o 19:18
to powodzi Ci się w tym Trójmieście, jak masz mamonke na operacje plastyczne ;) gumioki, polonez, operacje plastyczne fiu fiu, idź na szpan na Monte Lanssino w Sopotowie ;p;p
00
~Chłop z Mazur
91.232.102.*
(13 lat temu) 15 października 2012 o 21:00
A Ty tam chadzasz? w gumiokach wpuszczą czy trzeba mieć trzewiki bo jest selekcyja?:P
00
~małaCzarna23
5.173.228.*
(13 lat temu) 16 października 2012 o 21:24
tak tam trzeba mieć jakieś trzewiki i fartuszek ; )
00
~Chłop z Mazur
91.232.102.*
(13 lat temu) 17 października 2012 o 18:46
Kto mnie podholuje na warsztat?;D Samochód mi padł;(