Widok
Chłopak do wzięcia.
Witam, mam 39lat chętnie poznam do wspólnego spędzania czasu panią wiek 30-40lat, najchętniej bez zobowiązań. Moje życie po kilkunasto letnim pobycie za granicą ułożyło się tak że jestem sam, nigdy nie byłem żonaty, nie mam też dzieci, znajomi mają swoje życie więc pozostałem sam sobie i chętnie poznam kogoś nowego z kogoś kto wniósłby w moje życie trochę pozytywnej energi, aby porobić coś w te smętne weekendy. Nie jestem częstym bywalcem forum więc ewentualne zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu na farkasz@wp.pl. Pozdrawiam