Hey chodzą słuchy że powstaje chodnik na Pszennej - czy w związku z tym ludzie przestaniecie chodzić środkiem drogi ?
Tak tylko pytam
615
~hahaha
79.186.145.*
(10 lat temu) 22 lipca 2015 o 10:46
kolejny watek jak juz jeden istnieje. Po drugie gdzie mają chodzić-poboczem ,którego nie ma czy może w zboże wejść bo jaśnie Panowie kmioty w służbowych furach zapierniczają jak idioci?