Widok

Chodnik na Pszennej

Hey chodzą słuchy że powstaje chodnik na Pszennej - czy w związku z tym ludzie przestaniecie chodzić środkiem drogi ?
Tak tylko pytam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
kolejny watek jak juz jeden istnieje. Po drugie gdzie mają chodzić-poboczem ,którego nie ma czy może w zboże wejść bo jaśnie Panowie kmioty w służbowych furach zapierniczają jak idioci?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry