Widok

Chodzicie do Kręgarza?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak w tytule? Był ktoś? Pomaga i gdzie? Jaka cena?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama nastawia kręgosłupy i wszystko co jest nie tak;) robi to od lat i jeździ po Polsce (do Francji, Niemiec też;) trzeba się umawiać wcześniej, żeby trafić na nią w Gdańsku;) jak ktoś bedzie chciał namiary to napiszcie na PW.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka wiele lat temu chodziła do kręgarza. Miała dużą skoliozę z kręgosłupem w górnej części podchodzącym pod łopatkę. Lekarze tradycyjni spodziewali się, że będzie miała garb, poza tym z powodu skrzywienia w dolnej części kręgosłupa zapowiadali, że prawdopodobnie będzie jeździć na wózku. Wizyty u kręgarza, chociaż bolesne, uratowały ją od garba i od wózka.
zapraszam do mojej galerii z tortami: [url]www.picasaweb.google.pl/fajnetorty[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę na ul.Biała do Wiktora.
Nie wiem czy dobry czy nie, ale kręgosłup po ciązy mi doprowadził.

Teraz "szykuję " się na Lidzi mamę.
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna, jak będziesz chciała namiary to pisz;) chyba, że już od kogoś masz;) dziś wraca z Opola- tam też przyjmuje;) w każdym miesiącu jest około półtora tyg w Gdańsku. to jej azyl...;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lidzia, mam namiary od Ciebie, no, chyba, że się coś zmieniło od lata.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, mama nie zmienia numeru od lat;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogie takie zabiegi? ja bym byla chetna, juz nie wyrabiam... nie ma dnia, zeby kregoslup nie bolal... czy Twoja mama jezdzi po domach, czy ma w Gd. gabinet?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam pana Nikodema. Świetny fachowiec, niedrogie wizyty i dojeżdża do domu. Trafiłam na niego przez ten portal i jestem b. zadowolona. To jego stronka- http://www.nikodemczaja.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Korzystam, a jakże :)

Od lat jeżdżę do p. Stanisława w Rumi.
Całkiem niedawno okazało się, że kupę lat temu doprowadził do zdrowia tatę mojego kolegi który uprawia wspinaczkę...

Wozili do niego Halinę Frąckowiak na rehabilitację po wypadku.

Robi też masaże bańkami, lecznicze masaże itd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystałam, ale aż do Krakowa jeździłam.
Teraz jakby co to zapukam do Lidii po namiary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze miałam problemy z kręgsłupem od małego.Teraz jest ok ale ze względu na siedzaca i stresujaca prace mam poprzestawiana szczególnie szyje i góre pleców .chodze do Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej. Helena Kowalewska Osowska 6, 81-045 Gdynia
Cena za pierwsza wizyte z zalozeniemkarty65 zł,kolejne 50 zł--ustawianie z masazem ok.40 minut
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muj numer 517-046-055 jak można to proszę wysłać namiar esemesem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można jakiś kontakt prosić i skąd jest pan Wiktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę poprosić o namiar na mamę na maila teresa.rabsz@interia.pl? Będę bardzo wdzięczna.
T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (3 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

potrzebuję opini dr Tomasz Milczek, jacek sznurkowski, dagmara Mazurkiewicz- klasa. (19 odpowiedzi)

Proszę o opinie o tych lekarzach- nie wiem którego ginekologa położnika wybrać.

do góry