Świetna obsługa, miła atmosfera (w tle delikatna, cicha muzyka), super jedzenie i niedrogo (jak na imprezę na 27 osób). Specjalnie dla nas przygotowano kącik do przewijania maluszka. Wszystko bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze wrócimy na jakiś rodzinny obiad.