Witam
Oczywiscie nie wszędzie jest kolorowo tu też są minusy.
Racja jeśli chodzi o rejestracje często jest problem z dodzwonieniem się, nie raz sprawdzała'm stojąc w przychodni ale szłam do przełożonych robiłam zwyczajnie "awanturę" do Pań w rejestracji które usłyszały moje pretensje i nigdy nie umniejszyło to że panie są nadal naprawdę miłe. Jeśli chodzi o wizyty nigdy nie mialam problemu aby dostać się na następny dzień nawet jak nie było miejsc to i tak zostawałam przyjmowana przez lekarza (koszystam z pediatry) i nie musiałam wcale czekać do19 aż ludzie inni wejdą. Rozumiem że są zarejestrowani ja tez czesto jestem i inni rodzice z naglym przypadkiem przychodza kazdy znajduje sie w takiej sytaucji majac dziecko ale wchodzi sie 2 zarejestrowane osoby jak ktos robi problem moze porozmawiac z lekarzem.. A pani doktor moich dzieci nie zmienie za zadne skarby swiata. Pani doktor Karczewska jest lekarzem ktory nigdy sie nie pomylil jest mila z podejscie do dzieci moj synek lubi pania doktor jak jestesmy w innym miejscu na badaniu zawsze pyta gdzie jest " moja pani i kiedy przyjdzie do mnie''. Naprawde wiele zalezy od nas jak samych.