Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kontakt telefoniczny - porażka wątek zamknięty Nie jestem osobą, która po jednym lub nawet kilku incydentach piszę opinie,...
~Kontakt telefoniczny - porażka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Pozytywnie wątek zamknięty Co prawda z rejestracja są problemy, ale nie zdażyło mi się zostać...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

odradzam wątek zamknięty odradzam, najgorsza w trójmiescie, unikac, poczawszy od recepcji po...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Dramat wątek zamknięty Poszedłem z bólem gardła i Pani doktor stwierdziła, że jest zaczerwienione i...
~I.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

masakra wątek zamknięty nikt nie odbiera telefonów,do ogolnego lekarza dostac sie to stanie w kolejce...
~sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Najgorsza przychodnia! wątek zamknięty Najgorsza możliwa przychodnia i chodzi tu głównie o rejestrację. Nie wiem...
~Ad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Dermatolodzy wątek zamknięty Panowie mają podejście bardzo "lajtowe" , generalnie nic Ci nie dolega , a te...
~Katarski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Chyba nigdy nikt z was nie był w przychodniach na terenie Gdyni.. wątek zamknięty Witam Oczywiscie nie wszędzie jest kolorowo tu też są minusy. Racja jeśli...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Dopóki dyrektorka nie ustąpi ta przychodnia nie będzie normalna wątek zamknięty Po pierwsze potwierdzam, rejestratorki mają gdzieś telefony. Czasem zdarza...
~Kazik
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Przychodnia wątek zamknięty Bardzo miłe panie w rejestracji, polecam!
~Pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Rejestracja wątek zamknięty To prawda, dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem i tu nie chodzi o...
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Rejestracja wątek zamknięty Dodzwoniłam się za pierwszym razem, na wizytę czekałam 2dni,Pani...
~ktoś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Dodzwonienie graniczy z cudem wątek zamknięty Zeby dodzwonic sie do tej przychodni trzeba miec zdrowie i cierpliwosc po to...
~Wsciekla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Strona internetowa wątek zamknięty Czy ta służba zdrowia, na którą idą miliardy, nie może mieć strony...
~lu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

rejstracja wątek zamknięty To jest poprostu śmieszne, byłam rano o 7:07 i niedostałam już numerku zeby...
~Karola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

BEZDUSZNOŚC I AROGANCJA wątek zamknięty Przyłaczam do opinii innych pacjebtów. Do pań z rejestracji nie dociera to,...
~Janusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Masakra! Czy tak jest wszędzie??? wątek zamknięty Jeden wielki bałagan! Do dzieci chorych nie można rejestrować się dzień...
~karolina
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2010

TRAGEDIA wątek zamknięty Panie w rejestracji powinne zmienić pracę. Są nie douczone, kiedy przyszłam...
~B1W
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

negatyw w 100 % wątek zamknięty moja dziewczyna urodziła curke i po dwoch tygodniech miala straszna goraczke...
~maniek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 grudnia 2008

Tragedia!!!! wątek zamknięty Przychodnia która nie realizuje swojej roli wyznaczonej przez NFZ, tzn. o...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

21

wątków

do góry