Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! Sprawnie, szybko i bezpiecznie. wątek zamknięty Pozdrawiam Panią Małgosię! Sprzedawaliśmy z mężem mieszkanie rodziców....
~Marietta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Dobra, szybka i skuteczna praca. wątek zamknięty Dobra, szybka i skuteczna praca. Wielkie podziękowanie agentki pani Alicji za...
~Oleksandr Zhorniak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Rewelacja wątek zamknięty Rewelacyjna współpraca, dobry kontakt i szybkie załatwienie formalności, brak...
~Agata J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

... wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, życzliwość, cierpliwość i doradztwo. Zamieszczane...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Godne polecenia!!!! Jezeli wszyscy pracuja tak jak P.Alicja :) wątek zamknięty Jestesmy bardzo zadowoleni zarówno z mieszkania jakie wynajelismy poprzez...
~Roza Eysymontt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Profesjonalna "opieka" klientem wątek zamknięty Nic dodac nic uja. Sedecznie polecam pania Malgorzate Kowalik ktöra zajmuje...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Serdecznie polecam agencję " Cichy Port", szczególnie Panią Alicję Stuchlik,...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Profesjonalizm i skuteczne doradztwo wątek zamknięty Bardzo dobra wspolpraca z ta agencja. Reaktywnosc, skuteczne porady dotyczace...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Serdecznie polecam !!! wątek zamknięty Super obsługa, panie bardzo miłe i pomocne. Nie mieszkam w Pl, wynajmuję...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Polecam biuro Cichy Port, a zwłaszcza Panią Alicję Stuchlik, z którą bardzo...
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Pomoc od poczatku do końca. dziękuję zwłaszcza pani Ali...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Pani Basia wątek zamknięty Polecam z całego serca to biuro, a w szczególności młodą Panią Pośrednik,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Znakomite biuro wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, usługi na najwyższym poziomie. Biuro pomogło mi w...
~gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam CICHY PORT, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Szukałam...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Cichy Port wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca- na 6, Pani Alicja, pośredniczka w biurze...
~Iwona Lisiecka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

POLECAM wątek zamknięty Biuro bardzo profesjonalne i nastawione na zadowolenie klienta. Panie mają...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

Adanm obecnie z Wawy - opinia wątek zamknięty Napisałem już w innym miejscu na forum na tym portalu, więc tutaj zacytuję...
~Adanm obecnie z Wawy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Agencja agencji nierówna wątek zamknięty Skorzystałem przez przypadek, ale sie nie zawiodłem. Na początku szukałem...
~Janek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry