Widok

Ciezko stwierdzic

Na poczatku zaznaczam ze nie mam porownania jezeli chodzi o szkoly spoleczne. Niedzwiednik jest pierwszy i wydawal sie na poczatku lepszym wyborem niz szkoly panstwowe. Mielismy na poczatku obawy wywolane stereotypem szkoly prywatnej w Polsce. Niestety wiekszosc sie potwierdzila.
1.Cena- raczej niekonkurencyjna a w odniesienu do zaplecza szkoly za wysoka
2. Poziom nauczania- nie znalazlem nauczycieli z pasja ktorzy potrafia zainteresowac dziecko nauka. Nawal zajec i prac domowych raczej zniecheca. Generalnie realizacja materialu bez deklarowanego indywidualnego podejscia do ucznia. Walka o wyniki zeby nie wypasc z ranking.
3.Klasy- teraz wiem ze 12 osobowe to raczej minus, w razie konfliktu nie malternatywy. dzieci w wiekszosci zamnierowane wychowywane glownie przez niepracujace mamy. Dzieci zahukane, niesamodzielne, samolubne.
4. Kontakt z kadra- moje wrazenie- lepiej nie zglaszac problemow, jak sie pojawia to raczej wina dziecka i to ono musi sie zmienic a nie podejscie pedagoga. Albo rodzice musza nad dzieckiem popracowac.
5. Sukcesy- to raczej zasluga naszej pracy z dzieckiem a nie nauczycieli
Po co przeplacac. Dziecko w szkole panstwowej a 800pln miesiecznie mozna lepiej wyda
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tego co zauważyłam 90% mam jest pracujących i głównie z tego powodu zdecydowała się na szkołę przyjazną ze świetlicą dla każdego. Nie wszystko w tej szkole jest ok ale bez przesady nie należy opluwać innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry