Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JD - ocena Kiedyś to była świetna szkoła, niestety wraz z nowym budynkiem bardzo dużo...
~JD
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

mama ucznia - opinia Moje dziecko właśnie kończy tą szkołę -8kalsa. Z perspektywy czasu mogę z...
~mama ucznia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 czerwca 2022

Rodzic - opinia Nie podoba mi się że szkoła prywatna pobierająca wysokie bo ponad 1000 zł...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Zadowolony rodzic - opinia Jesteśmy w szkole już pewien czas i z czystym sumieniem polecam. My jak i...
~Zadowolony rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

E. N. - opinia To moim zdaniem najlepsza szkoła w Trójmieście. Mam z nią kontakt od 22 lat (...
~E. N.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

rodzic pierwszoklasisty - opinia Dzieci szkołę uwielbiają, jest dla nich drugim domem. Każde dziecko jest...
~rodzic pierwszoklasisty
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

NegatywnieRozczarowany - opinia O samej szkole niestety się nie wypowiem, ale rekrutacja jest poniżej...
~NegatywnieRozczarowany
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Mirmur - opinia wątek zamknięty Pani dyrektor dla dobra korporacji(szkoly) i swojego nie cofnie sie przed...
~Mirmur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Degradacja szkoły wątek zamknięty Zarząd i dyrekcja nastawione na zysk - i to chyba własny, dużo powiązań...
~Rozczarowany rodzic
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2017

najlepsza szkoła w Gdańsku wątek zamknięty Prawdziwi pedagodzy, dobry program nauczania, dobre podejście do uczniów.
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Szkoła prowadzona z sercem! wątek zamknięty Polecam tą szkołę z pełnym sumieniem. Pierwszym i jednym z najważniejszych...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Jak się żyje na Niedźwiedniku ? wątek zamknięty Witam, Chciałbym zapytać Was o opinie na temat dzielnicy Niedźwiednik....
~turystaforumowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

To prywatna szkola pani Dyrektor niestety wątek zamknięty Bylismy zmuszeni zabrac dziecko ze szkoly, po tym jak doswiadczylo dotkliwej...
~E.L
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

polecam! wątek zamknięty Córka kończy właśnie pierwszą klasę i jestem zachwycona szkołą, tym jak...
~m
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Poziom nauczania nie najgorszy - ale bez jakiegoś hurraoptymizmu. Warunki...
~Zawiedziony rodzic
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Zadufanie, jechanie na opinii. wątek zamknięty Szkoła zapomniała po co jest. Zamiast uczyć dzieci żyje własnym życiem....
~Rodzic
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2010

WSPANIAŁA SZKOŁA wątek zamknięty Nie wierzę w to, co zobaczyłam. Mam wrażenie, że liczne negatywne komentarze...
~Anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

dobra ale nie rewelacyjna wątek zamknięty dobra ale nie rewelacyjna
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Ciezko stwierdzic wątek zamknięty Na poczatku zaznaczam ze nie mam porownania jezeli chodzi o szkoly spoleczne....
~mimochodem
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

~Panic!
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

30

wątków

do góry