City House

Deweloperzy

Gdańsk, Kminkowa 2/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sąsiad azaliowa - opinia wątek zamknięty Jeśli jakiekolwiek ustalenia z deweloperem zostały zawarte tylko słownie jest...
~sąsiad azaliowa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

no niestety...moja opinia uległą zmianie wątek zamknięty Na początku współpracy z firmą, było wszystko w porządku- ale kiedy doszło do...
~Brzozowy Park
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Obsługa miła, konkretna, szybka, brak zbędnych formalności. Szybkie decyzje.
~NetA
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2010

mieszkaniec - opinia wątek zamknięty może mieszkańcy domków są zadowoleni czego nie można powiedzieć o...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

rosną stodoły wątek zamknięty Tak, wszystko pieknie....Byłem u znajomych w piątek na Jaśminowym stoku,zaraz...
~Artur
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

wieczny problem z bramami wjazdowymi wątek zamknięty Jak nie działały od samego początku tak nie działaja bramy wjazdowe na...
~doktorek
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Do czasu podpisania umowy jest wręcz pięknie, ale z każdym kolejnym miesiącem...
~mieszkaniec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Mieszkam juz wątek zamknięty mój domek jest pierwsza klasa, ogródek idealny - koszenie trawy zajmuje tylko...
~mieszkaniec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Faktycznie niska cena wątek zamknięty kupilem dom, dosyc niska cena w tzw. stanie deweloperskim, było pekniecie...
~Zbych
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Firma godna zaufania wątek zamknięty Kupiłem w Cityhouse dom na osiedlu Jaśminowy Stok. Jestem zadowolony zarówno...
~MS
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Ciekawa oferta w miescie wątek zamknięty Panie z Cityhouse bardzo pomocne i solidne.
~Jarek Nowaczyk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

OSZUŚCI i NIESŁOWNI wątek zamknięty Powiem krótko- trzymać się z dala. Zarezerwowałem dom, umówiłem się na...
~falkins
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

32

wątków

do góry