City Plus Taxi

Taxi

Gdynia, Stryjska 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kingaikli - opinia Skorzystałam z tej strony https://taxi-24.com.pl/, bardzo wygodnie, szybko i...
~kingaikli
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Antoni - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, dziwią mnie nieżyczliwe wpisy . Polecam serdecznie
~Antoni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

City taxi wątek zamknięty Ogólnie słabo..obsługa telefoniczna....Nie ogarnięta...wręcz nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Nieaktualne informacje !!! wątek zamknięty Niestety podane tutaj informacje są nieaktualne - stawki za przejazd poza...
~Sebastian
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Drogo i długi czas oczekiwania !! wątek zamknięty Zbyt długi czas oczekiwania na kierowce i ceny też potrafią zabić :(
~Maciak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Bardzo zle wątek zamknięty Czekałem ,czekałem ,sam musiałem pytać centrali kiedy przyjedzie taxi,potem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

To mój jedyny raz w tej korporacji wątek zamknięty Drogo. Dopłaty za wszystko. Jakoś kilometrówka wychodzi inaczej jak z mapy na...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Polecam wszystkim wątek zamknięty Niezmiennie najlepsi na rynku, od 10 lat korzystam z ich usług. Zawsze na...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

REWELACJA!!!! wątek zamknięty Zadzwoniłam do City Plus bo inna firma nie miała auta na czas, 2 minuty byli...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Najlepsza firma taxi w Trójmieście wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy od lat i niezmiennie są najtańsi, przemili...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

polecam wątek zamknięty poleacm ta firme :) szybko przyjeżdzają i zawsze szybko dowożą mnie na miejsce
~iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Tanie Taxi wątek zamknięty Teraz gdy wszystkie korporacje w Gdyni,Rumi,Redzie i Wejherowie podniosły...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

Fajne haslo wątek zamknięty Skorzystałem z usług tej firmy i muszę przyznać ,ze super hasło Taniej tylko...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Korzystam od lat i cieszę się, że cena jest stała i tania. Mieszkam w Redzie...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Niepełnosprawni z City Plus Taxi wątek zamknięty Jestem osobą z ograniczoną sprawnością ruchową, znajomi polecili mi City Plus...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Mati wątek zamknięty Jeżdziłem już różnymi firmami taxi , w tej nareszcie cena jest bardzo dobra a...
~Mati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Taksówki śmierdzące i brudne w środku !!! wątek zamknięty Firmę wybierałam od lat, ale niestety zmuszona jestem zrezygnować, bo jakość...
~asiawek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

NIE POLECAM KREMOWEGO PASSATA TESCO GDYNIA wątek zamknięty BARDZO NIEMIŁY PAN KTÓRY CZĘSTO STOI POD TESCO DĄBROWA.NIE POMAGA ZAPAKOWAĆ...
~GOSIA
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Najgorsza trójmiejska firemka Taxi wątek zamknięty śmierdzące wnętrze taxi
~trevor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry