Odpowiadasz na:

Ciekawe jaki był ich koszt produkcji w Chinach

pewnie 5 Euro za tonę !!!

pewnie 5 Euro za tonę !!!

zobacz wątek
12 lat temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry