Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kacper - opinia Super wykonana robota, w przyjemnej atmosferze, do tego dokładnie. Mogę...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Nina - opinia Dobrze, szybko i tanio wykonana usługa Serdecznie wszystkim polecam
~Nina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Liliana - opinia Super obsługa! Profesjonalny sprzęt i bardzo dobrze wykonana usługa. Gorąco...
~Liliana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Paweł - opinia Jak zwykle super wykonana usługa,bardzo mili Panowie,także polecam wszystkim!!!!
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Jolanta - opinia Usługi godne polecenia. Kanapy, dywany dostały drugie życie. Serdecznie...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

tomasz - opinia Miły kontakt, Solidnie wykonane zlecenie, przystępne ceny, korzystałem z te...
~tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Zaspa - opinia Świetny kontakt. Bardzo dobra jakość czyszczenia. panowie starają się bez...
~Zaspa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Lena - opinia Panowie profesjonalnie wyczyścili moją kanapę. Po jej zobaczeniu byłam w...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Aurelia - opinia Rewelacja . Szybko profesjonalnie i za dobrą cenę . Serdecznie polecam
~Aurelia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2022

Danuta - opinia Polecam usługi tej firmy. Do tej pory sama czyściłam dostępnymi w sklepach...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

Wiktor - opinia Bardzo miła obsługa z fachową wiedzą, Pan Karol poradził sobie ze wszystkimi...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

Łukasz Kalinowski - opinia Dzień dobry Polecam usługi tej firmy, wszystko bardzo profesjonalnie w super...
~Łukasz Kalinowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Sonia - opinia Wszystko wprost idealnie. Polecam !
~Sonia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

Nadia - opinia wątek zamknięty Zdjęcia przed i po praniu sprzętów i dywanów zawsze wydawały mi się mało...
~Nadia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

AW - opinia wątek zamknięty Wiosna, porządki - nasza 8 letnia kanapa po wizycie Cleaning Services wygląda...
~AW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Arek Sychta - opinia wątek zamknięty Proszę sobie wyobrazić, że z usług firmy Pana Karola korzystam od 2005 roku,...
~Arek Sychta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Sandra - opinia wątek zamknięty Super! Polecam Pana bardzo, miły i dokładny :)
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Ewa & Daniel - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu prania...
~Ewa & Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Władysław - opinia wątek zamknięty Firma solidna,punktualna.Po czyszczeniu kanapa wygląda jak nowa.Polecam.
~Władysław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Dziękuję. wątek zamknięty Usługa przeszła moje oczekiwania, cena bardzo konkurencyjna. Panowie przez...
~MG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

63

wątków

do góry