Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klientka - opinia wątek zamknięty Fajna, nowoczesna placówka. Ludzie z pasją i pozytywnym nastawieniem, którzy...
~Klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Chodziłam na zabiegi przez kilka miesięcy i pani kosmetolog Marta...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

E. - opinia wątek zamknięty Polecam zabiegi w tej klinice, w końcu znalazłem coś, co działa na trądzik...
~E.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Magda - opinia wątek zamknięty 2. Chodziłam na zabiegi Pologen Legend i mój cellulit znacznie się...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Miły personel, przejrzysty cennik, punktualność i dbałość o standardy...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Ania K - opinia wątek zamknięty Jestem po 4 zabiegach i moja skóra wygląda o niebo lepiej.
~Ania K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Miałam robiony laser na popękane naczynka. Po kilku wizytach faktycznie widać...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Całkiem przystępne ceny, jak na taką jakość usług. Nie mam żadnych uwag,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Są na rynku od lat, cieszą się bardzo dobrą opinią, a mimo to ciągle się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Laura - opinia wątek zamknięty Duża, ładna klinika w dobrej lokalizacji. Ceny jak wszędzie. Kadra...
~Laura
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Angelika - opinia wątek zamknięty Byłam na kilku różnych zabiegach. Wszystkie panie bardzo uprzejme i znające...
~Angelika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Lubię tę klinikę, wracam od czasu do czasu, jak jest jakiś nowy zabieg w...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Po prostu specjaliści godni zaufania. Zaczynają od konsultacji, wszystko...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Depilacja laserowa w Gdyni - SUPER wątek zamknięty Serdecznie pozrowienia dla pań z gabinetu w Gdyni. Depilacja laserowa tym...
~Elwira
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry