Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kępińska - opinia wątek zamknięty poprawiono mi kształt ust i jestem zadowolona. już trochę czasu minęło i...
~kępińska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Kozłowska - opinia wątek zamknięty Jestem po wypełnieniu doliny łez i nigdy w życiu tak się nie cieszyłam ze...
~Kozłowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem w lekkim szoku ze tak szybko to wszystko mialo miejsce. Poszlam na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Mam porównanie, bo chodziłam też do innych klinik. Clinica Cosmetologica bije...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Trafiłam do tej kliniki, bo dostałam voucher podarunkowy, ale już planuję...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Duża, profesjonalna placówka, a mimo to przyjazna, kameralna atmosfera...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

KamaM - opinia wątek zamknięty Trochę zwlekałam z wystawieniem opinii. Moje zabiegi na trądzik różowaty...
~KamaM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Mam za sobą już siódmy zabieg Icoone. Zgdonie z obietnicami, cellulit jest...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Czysto, dbają o standardy bezpieczeństwa. Polecam zabiegi mezoterapii na...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

E.S - opinia wątek zamknięty Kadra uśmiechnięta i otwarta na potrzeby klienta, zabiegi dały pożądane...
~E.S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Agata S. - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem to najlepszy salon kosmetologiczny w Polsce, z kompetentnymi...
~Agata S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam klinikę, kosmetolożki, które tam pracują wkładają całe serce w to, co...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

PaulinaK - opinia wątek zamknięty Byłam na zabiegu hifu na twarz jakieś półtora roku temu. Ktos powie ze drogo,...
~PaulinaK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Skuteczne zabiegi i wysoka kultura organizacyjna firmy, jestem zadowolona
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Byłam na depilacji laserowej w Clinica Cosmetologica. Jeśli będę kiedyś...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Lubię klinikę i jej zespół za profesjonalne podejście, a jednocześnie...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Ela GB - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się skorzystać z depilacji laserowej namówiona przez siostrę,...
~Ela GB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemnie i bezpiecznie , przemiła obsługa
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Mb - opinia wątek zamknięty Do kliniki trafiłam przez przypadek i tak już zostałam jestem pod opieką Pani...
~Mb
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa. Rezultaty zabiegów...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry