Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Haneczka - ocena Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora. Bardzo dobrze dobrał mi leki i...
~Haneczka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

kamilaw - ocena najlepszy dermatolog. wyprowadził mnie z naprawde zaawansowanego nużeńca....
~kamilaw
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Marta SK - opinia Korzystałam z leczenia u Pana dr Igora Michajłowskiego przez ostatnie 1,5...
~Marta SK
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Krzysztof - opinia Jestem bardzo zadowolony z wizyt i efektów leczenia - miałem kilka problemów...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Alina N - opinia Miałam silne AZS i jestem pod stałym nadzorem Pana Doktora. Jestem zadowolona...
~Alina N
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Anita Puzoń - opinia Przyszlam z niewiadoma na moich rekach. Zluszczone, czerwone i do tego...
~Anita Puzoń
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

ignacy - opinia jestem po leczeniu grzybicy i jestem wolny od tej choroby pierwszy raz od...
~ignacy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Kamila Z - opinia Doktor bardzo kontaktowy i szybko dobrał mi leki. Prędzej nikt nie mógł mi...
~Kamila Z
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

BZ - opinia Polecam dr Oliwie Komorowska! Bardzo dobry specjalista w dziedzinie...
~BZ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 grudnia 2022

E. - opinia Najlepszy specjalista, dr Igor jest the best
~E.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

m.wasiak - opinia szybko dostalam sie na wizyte i tez leczenie przynosi efekty. polecam!
~m.wasiak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

dora - opinia Dr Igor Michajowski na problem z włosami stwierdza każdemu łojotok i niestety...
~dora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

mariusz nowaczkiewicz - opinia przyszedlem z dosc silnym tradzikiem ktory od jakiegos czasu mi sie...
~mariusz nowaczkiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

honorata biedroń - opinia lekarz przemiły i skutecznie dopatrzył się u mnie nużeńca. miałam robione...
~honorata biedroń
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

Aleksandra - opinia Bardzo profesjonalne i uwazne podejscie do pacjenta a przede wszystkim...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

Wdzięczna pacjentka - opinia wątek zamknięty Najwyższa ocena , dr Michajłowski to wysokiej klasy specjalista ,...
~Wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

ja - opinia wątek zamknięty Chodzę tam do dermatologów i kosmetologów od lat. Nie zamierzam zmieniać.
~ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Pacjentka z dzieckiem - opinia wątek zamknięty Wiedzą jaką posiadają lekarze ogromną. Profesjonalizm, wiedzą i rzetelne...
~Pacjentka z dzieckiem
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Anna Wiktoria - opinia wątek zamknięty Pan doktor Igor i cały personel, świetni ludzie!!!! Nawet kiedy jestem za...
~Anna Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Skandal w podejsciu do klienta, dziewczyny bez wyobrazni, poziom tragiczny,...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry