Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
lek. med. Monika Konczalska wątek zamknięty Chciałam zwrócić uwagę na niespotykane podejście do pacjenta. Dr Konczalska z...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Polecam każdemu wątek zamknięty U tej Pani doktor byłem skierowany od dr Michajłowskiego. Mimo początkowego...
~Pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Nie mam do czego się przyczepić wątek zamknięty Pani Monika to uśmiechnięty człowiek - sympatyczna, normalna - nie lekarska,...
~Gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Nie ma się co wstydzić wątek zamknięty Bardzo dobra Pani doktor. Serdecznie Polecam. Potrafi zachować się...
~Rudy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Wszystko tak jak się należy wątek zamknięty Serdecznie Polecam Panią Monikę - świetny lekarz, cudowny dermatolog. To...
~Irena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Nie ma się czego bać wątek zamknięty Po prostu serdecznie polecam wszystkim, którzy się boją tej niezbyt...
~Witold
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Dziękuję i polecam wątek zamknięty Chciałam tym komentarzem podziękować Pani doktor za to że jest bardzo dobrym...
~Paula
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Serdecznie dziękuję wątek zamknięty Pani Doktor - profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, badania - leczenie...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Dokładnie tłumaczy wątek zamknięty Polecam. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, są już pierwsze efekty...
~Aneta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Miła, kompetentna, sympatyczna, cierpliwie odpowiadała na pytania. Fajnie by...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry