Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Rewelacja!! Jestem zachwycona Panią dr. Anna Jurską- Jaśko. Pełen...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Sabina K. - opinia Dzięki tej klinice dobrano mi w końcu idealnie okulary i soczewki kontaktowe....
~Sabina K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 października 2022

Janina Laskowska - opinia wątek zamknięty Doktorowi i calej załodze gorące podziękowania składam. Wierna pacjentka.
~Janina Laskowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Mariuszysko - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolony klient na Waszym koncie. Dziękuję i pozdrawiam.
~Mariuszysko
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Dominika - opinia wątek zamknięty Witam Dnia 23.06.2020r. Byłam w Clinica Dr Szulc na pełnych badaniach w...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Mariano Italiano - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i bardzo sprawne badanie wzroku a następnie dobrze dobrane...
~Mariano Italiano
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Podziękowania za rozwiązanie mojego problemu z okularami. Badanie bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

b.dobry lekarz dla dzieci wątek zamknięty Doktor Katarzyna Kreft polecam bardzo gorąco - kiedyś operowałą chrzęśniaka...
~Mira
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Wspanialy lekarz wpaniale wyposazona placowka wątek zamknięty Pragne polecic wszystkim wspanialego dr.Szulca szalenie milego z ogromna...
~Pacjentka Bozena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

zadowolona pacjentka wątek zamknięty Czas oczekiwania na wizytę długi, ale warto było skorzystać. Fachowa...
~Anka C.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Bardzo skrupulatny lekarz wątek zamknięty Duża wiedza i solidność przy stawianiu diagnozy. Duża uważność ,...
~EK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Zła obsługa wątek zamknięty Dnia 23.02.2011 byłam umówiona na badanie hrt z synem na godzinę 19.30...
~ZOFIA
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

szczerze polecam wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy rodzinnie z porad u dr. Szulca. Pan doktor to...
~Ania Omernik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

jaskra najlepiej wątek zamknięty Moja mama korzystała z usług i jest bardzo zadowolona , na pewno będzie...
~marianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

dla mnie najlepszy okulista wątek zamknięty bardzo miła obsługa. Dr Szulc to fachowiec, który miał ludzkie podejście do...
~Rafalski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

klasyka wątek zamknięty wspanialy fachiwiec,do tego koneser muzyki podzrawiam,dream theater w gdyni w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za fachową pomoc i trafną diagnozę. Pełny profesjonalizm...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Wspaniały Lekarz wątek zamknięty 18.12.2012 byłam po raz drugi u dr.Roberta Szulca na wizycie. Jest to...
~Katarzyna Ż.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

badanie gdX wątek zamknięty Od tygodnia próbuję sie dodzwonić, aby umówic badanie, ale bezskutecznie. Czy...
~Alina
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2010

bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Dzisiaj po raz pierwszy byłam na wizycie u dr Roberta Szulca . Gabinet bardzo...
~Anna Dyguś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

24

wątków

do góry