Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pacjentka - ocena Jakaś masakra, proszę czekać i tak czekała na słuchawce 30 minut w tle...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Kalina - opinia Lekarze z powołaniem. Podejście do pacjenta najlepsze jakie mogłam odczuc na...
~Kalina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Patrycja - opinia Wszystko na najwyższym poziomie, trafna diagnoza, odpowiedni dobór leków dla...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Przychodnia w której pacjent jest najważniejszy , pełen profesjonalizm...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i przyjazna pani w rejestracji znalazła dla mnie szybki termin...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

A... - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ,trafna diagnoza i odpowiedni dobór leków. Przy tym...
~A...
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Batog - opinia wątek zamknięty Szczepienie w/g umówionej godziny . Wszystko wyjaśnione dokładnie, dziecko...
~Batog
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam. Miła obsługa. Pełna profesja.
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Lekarz był konkretny i dobrze dobrał córce lekarstwa, wiec ok jestem zadowolona.
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna, krótkie terminy.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Obsługa najlepsza.. a zwłaszcza Pani Magda:-) Specjaliści z powołania....
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Karola - opinia wątek zamknięty W Klinice od kilku lat leczona jest moja córka, teraz ja również zostałam...
~Karola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

pacjent - opinia wątek zamknięty Najgorsza przychodnia jaka może być, lekarze do 14 a nie do 18 jak powinno...
~pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Paula - opinia wątek zamknięty Obsługa recepcji w klinice ba ul. Kochanowskiego jest skandaliczna, a w...
~Paula
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Miła obsługa, profesjonalne odczulanie wątek zamknięty Sympatyczna obsługa, odczulania robione bezboleśnie i bardzo sprawnie. Brak...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Mama wątek zamknięty Moja negatywna cena tyczy sie głównie obsługi Pan w recepcji! Już kolejny raz...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

alergolodzy wątek zamknięty Nie jestem zadowolona z opieki. Byłam z córką, wysypka na całym ciele, testy,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Polecamy wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług przychodni na Guderskiego. Polecamy dr Cimoszko....
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

Moja wizyta wątek zamknięty W przychodni wykonałem test alergiczny w ramach wizyty prywatnej. Niestety od...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

super! wątek zamknięty Zapisałam się do przychodni na Gudersiego z dzieckiem do dr Kaźmierskiej,...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

44

wątków

do góry