Widok

Co Wy wypisujecie z bzdury?!!!!!!!!!!!

Bardzo często korzystam z firmy DHL i jestem ogromnie zadowolony , zawsze można się dogadać z kurierem , trzeba być po prostu człowiekiem , jak ktoś z gębą wyskakuje to czego można się spodziewać , normalna reakcja każdego człowieka ,po prostu się broni!!!!!
My płacimy to fakt, ale kurier też jest człowiekiem i też zasługuje na takie traktowanie.
A patrząc na wpisy po niżej to niektórym tego człowieczeństwa brak i przewraca się ludziom w głowach.
Zdarza się też, że nie odbiorę u kuriera wtedy jadę na PUNKT PRZYJĘĆ na Kowale koło Gdańska ,nawet, gdy nie mam numeru przesyłki to miłe Panie starają się odnaleźć przesyłkę, co w innych firmach graniczy z cudem.
Jednym słowem panie z PUNKTU są bardzo miłe i pomocne, kurierzy elastyczni i zawsze można się z nimi dogadać.
Firma DHL na 5 +
Szanujmy innych by być szanowanym !!!!!!!!!!!!!!
POLECAM !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z gorszą firmą nie miałem nigdy do czynienia.
Gdanski oddzial to kupa arogantów.
Gdyby nie umowa podpisana przez moją firmę nigdy bym nie polecił DHL żadnej osobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram, każda firma tylko nie dhl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, trochę racji masz...

ale co np. w przypadku gdy 'zaginie' Ci paczka o wartości przeszło 500 zł... Od kuriera się dowiadujesz, że zostawił ją już na magazynie bo nikogo nie było w domu (a siedzisz jak cioł cały dzień i czekasz), na stronie internetowej widnieje info, że odebrał ją ktoś o zupełnie innym nazwisku, więc gnasz do punku na kowalach a tam Ci mówią, że paczki nie ma? A po trzech dniach kurier po wielu telefonach to punku obsługi, reklamacjach itp. przywozi paczkę mając pretensje, że jej szukałeś? I jak tu się nie wkurzyć ?:) Chociaż w każdym przypadku współpracy z dhl'em obwiniam kuriera a nie całą firmę...

Kurier kurierowi nie jest równy, mogą pracować w jednej firmie ale z jednym się dogadasz a z drugim nie... dlatego moim zdaniem nie można uogólniać opinii o całej firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry