DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - ocena nowy temat Unikać i nic nie zamawiać od nich
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 września 2024

Krzysztof Grochal - ocena Żenada a nie firma kurierska
~Krzysztof Grochal
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 sierpnia 2024

Grzegorz - ocena Nie polecam firmy DHL czekam już dwa dni żeby kurier odebrał paczkę wszystko...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2024

Andrzej - ocena Nie polecam, paczka nie przychodzi mimo że siedzę cały dzień w domu. Teraz...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 sierpnia 2024

mh - ocena Tego "czegoś" nie można nazwać firmą kurierską. To jakaś pomyłka. Jest to...
~mh
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lipca 2024

- ocena Paczkę nadano do mnie 19.06 a dzisiaj 8.07 wciąż jej nie dostałam. Codziennie...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2024

Wkur... Anna - ocena Tak niekompetentnej firmy jeszcze nie spotkałam od dwóch dni dostaje smsa z...
~Wkur... Anna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lipca 2024

Ng - ocena Paczka powinna zgodnie z informacją że strony dotrzeć w następny dzień...
~Ng
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 czerwca 2024

asica - ocena Moja paczka została zwrócona z powrotem do nadawcy po tym jak dostałam...
~asica
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 czerwca 2024

Mateusz - ocena W poniedziałek zamówiłem paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, która...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 maja 2024

Nina - ocena Moje paczki 3 szt z rzędu, w przeciągu kilku miesięcy zostają zwracane z...
~Nina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 maja 2024

Łukasz - ocena Powinni zlikwidować dhl,to jest najgorsze ścierwo za biedronką, dhl-em...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 maja 2024

Zygmunt - ocena Tam ktoś w ogóle jeszcze pracuje? Człowiek cały czas w domu siedzi, a w...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 maja 2024

Piotr - ocena Witam najgorsza firma kurierska w Polsce już trzy krotnie przesyłka nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Piotr - ocena Tragedia. Paczka dostarczona zamiast pod adres dostawy to zostawiona w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 kwietnia 2024

M.L - ocena Tragedia i jeszcze raz tragedia. Najpierw dostałam informację, że paczka ma...
~M.L
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 marca 2024

erbi - opinia 3 dzień "próbują" dostarczyć paczkę. Dotychczasowe 2 próby "nie powiodły się,...
~erbi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

agata - opinia wątek zamknięty ... Nie widzialam kuriera, nie dostarczono zadnego awizo. Drugiej proby...
~agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2022

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Masakra . Najgorsza firma kurierska . Brak kontaktu, paczki nie dostarczane...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Rzadko zamawiam coś przez DHL i niestety doświadczyłam niezbyt miłego...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
700

postów

536

wątków

do góry