Widok

Co budują naprzeciwko Lidla??

czy ktoś juz wie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie biedronkę albo inne tego typu z g... wartym towarem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mowia ze pepco
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://klebainvest.pl/ - tu jest wszystko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiadomo jakie tam będą sklepy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to bedzie na ul. Sienkiewicza, obok apteki anafarm??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pierwszym piętrze będzie siłownia (sieciówka), na parterze agd, drogeria, apteka. Tyle co widać z wizualizacji, termin oddania - koniec września 2014.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślałam że ktoś wie kto wynajął sklepy na dole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś wie kiedy ma ruszyć budowa parku krainy polodowowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktoś wie jakie sklepy wynajęły powierzchnię to byłabym wdzięczna za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kilku dni pracownicy z powrotem sa na budowie, czy ktoś wie co będzie tam poza MyGym ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam pytanie wiadomo co oprócz siłowni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jakaś ściema, strona klebainvest uboga w informacje, brak wizualizacji, projektu, liczby lokali, powierzchni etc... chyba, że to kolejna Biedra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
inwestycja zniknęła ze strony Kleba bo ... ktoś od nich tę inwestycję kupił właśnie na etapie jej budowy. Tylko nie wiadomo kto jest tym, nowym właścicielem. Słyszałem że podobno ma być tutaj poza MyGym Intermarche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma być pepco, siłownia (słyszałam, że tiger gym ale nie wiem na pewno), rtv agd, podobno rossmann lub Deichmann. Tyle z plotek :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na piętrze ma być Cocomo

Plotki plotkami, a budowa jakby stanęła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mallson.pl/pl/projekty/projekty-w-realizacji/pruszcz-gdanski-prima-park-handlowy tutaj jest aktualizacja i pełniejsze info o projekcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam to ale w dalszym ciągu nie wiadomo jakie sklepy

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie ciekawe jakie będą sklepy. Ktoś już wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo już jakie sklepy będą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry